בוסטר לרכב – מהו בוסטר איכותי

בוסטר לרכב

כולנו יודעים כי בכל מה שקשור לבטיחות של הילדים שלנו, אסור לנו להתפשר.  בכל מה שקשור לבטיחות בנסיעה יש לנו הרבה אביזרים אשר נועדו להגן על הילד בזמן הנסיעה. אז מעת שהילד נולד יש לנו את הסל קל שנועד להעניק את ההגנה ברכב. אך כאשר הילד גדל מעט ולמעשה כאשר הוא מגיע לגיל שנה הוא יכול לעבור לכיסא בטיחות. כסא בטיחות נקסטפיט למשל זוהי האפשרות הכי בטוחה והכי נכונה לילד עד הגיעו לגיל 3. האמת היא שכיסא הבטיחות יהיה טוב עבור הילד גם אחר כך ואף מומלץ להשאיר אותו בכיסא הבטיחות עד כמה שהדבר אפשרי. אך מעת הגיעו לגיל שלוש ורק בתנאי שהוא כבר שוקל 15 ק"ג לכל הפחות, הוא כבר יכול לעבור לישיבה בבוסטר.

מהו בוסטר איכותי?

ישנם כמה וכמה סוגים של בוסטרים. הדבר החשוב ביותר היא הבחירה הנכונה בבוסטר המתאים לילד. הן מבחינת הממדים שלו והן מבחינת התמיכה שהבוסטר יעניק לו בעת הנסיעה.

הבחירה היא בהחלט מבלבלת ולא תמיד מובן לנו מה אכן אנחנו אמורים לבחור.

אך חשוב ללמוד ולהכיר את האפשרויות הקימות על מת שכאשר באים לרכוש את הבוסטר, ידעו לכל הפחות לשאול את השאלות הנכונות, ידעו לבחור את המוצר הנכון והכול תוך כדי התאמה מלאה של הבוסטר למען השמירה על בטיחותו של הילד.

כך תבחרו את הבוסטר לילד

ישנם כמה וכמה פרמטרים חשובים אשר עליהם יש לתת את הדעת בעת הבחירה בבוסטר לילד. 

  • תו תקן – חשוב לוודא כי הבוסטר מאושר על ידי מכון התקנים הישראלי או שהוא בעל תו תקן אמריקאי או אירופאי.
  • אפשרויות של חגירת הילד – חשוב לשים לב כ החגירה לא תעבור ל צווארו של הילד. זוהי חגירה שהיא לא נכונה והיא אף מאוד מסוכנת. ישנה אפשרות של בוסטר עם משענת גב שתמנע את הלחץ על הצוואר.
  • תאריך הייצור של הבוסטר – חשוב לשים לב ולדעת כי לבוסטר יש תארייך תפוגה. הוא יכול להגיע עד שבע שנים מעת הייצור.

רכשו בחכמה ותיהנו מבטיחות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בולמי זעזועים

בולמי זעזועים

בולמי הזעזועים של הרכב הינם רכיב קריטי ממש בכל מכונית. אם ישנה תקלה בבולמי הזעזועים, הרי שהמכונית לא תהיה בטוחה לשימוש והיא גם לא תהיה

קרא עוד »

איך בוחרים ציוד הגברה?

כיום יש לא מעט ציוד הגברה בשלל סוגים ואיכויות. על מנת להצליח לבחור נכון את ציוד ההגברה הטוב ביותר עבור הצרים שלכם, חשוב לצעוד בכמה

קרא עוד »