מנעולן רכבים

מנעולנים קיימים מאז תחילת הימים. המנעולן הראשון הוזכר במצרים העתיקה בתקופת שלטונו של פרעה חופו. כיום, הם ממשיכים לשרת אנשים בכל רחבי העולם עם הכישורים והמומחיות שלהם במערכות אבטחה, תיקון מנעולים, שירותי חירום, שכפול מפתח לרכב, פריצה חוקית למכונית ועוד.

מנעולני רכבים הם האנשים שעוזרים לך לאבטח את הבית והחפצים שלך. הם אלה שעוזרים לך לפתוח דלת כשאתה ננעל בחוץ או לוודא שהמכונית שלך בטוחה מפני פולשים. 

מנעולן רכב הוא מי שעושה ומתקין מנעולים לרכבים שבורים או פגומים. ישנם גם מספר שירותים נוספים שמנעולני רכב יכולים לספק כמו פתיחת רכב, החלפת חלון שבור או החלפת מנעול ההצתה.

בחירת מנעולן רכב טוב אינה פשוטה. יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון כמו הניסיון שלהם, הידע וביקורות הלקוחות שלהם. מאמר זה ייתן לכם כמה טיפים כיצד לבחור מנעולן טוב למכונית שלכם:

ליצירת קשר באתר שלנו >>>

החלפת מנעולים ושכפול לרכבים:

שכפול מפתחות אינו מושג חדש שכן הוא קיים כבר עשרות שנים. עם זאת, זה הופך יותר ויותר פופולרי בשוק עם התקדמות הטכנולוגיה. 

שכפול מפתחות לרכב הוא אירוע נפוץ מאוד בעולמם של בעלי רכב. יש הרבה אנשים שקנו רכב אך מאוחר יותר גילו שהם לא יכולים לשכפל את מפתח הרכב המקורי שלהם כדי לפתוח אותו. שכפול מפתחות הוא תהליך שיכול לשמש מנעולני רכב ליצירת כפילויות של מפתחות לרכב.

אם יש לכם מפתח רזרבי לרכב שלכם, כדאי לשקול לשכפל אותו. הסיבה היא שאתה יכול להשתמש במפתח הכפול כדי להחליף את המפתח המקורי ולחסוך מעצמך תשלום סכום כסף נכבד למקרה שהמפתח המקורי שלך יאבד או ייגנב.

איך משכפלים? 

מערכת שכפול מפתחות משתמשת בטכנולוגיה חדשנית כדי לייצר עותק מדויק של המפתח של המכונית שלך תוך פחות מ-60 שניות. זה עושה את זה קל ונוח עבורך להשתמש כאשר אתה צריך להחליף את המפתח שאבד או נגנב. 

עם מנעולן רכב מקצועי – ניתן לפתוח מנעול לרכב עם מפתח שכפול, גם אם המקור אבד או נגנב. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה עושים עם רכבים מושבתים?

זו שאלה שנשאלה על ידי אנשים רבים ורובם העלו פתרונות שונים לדילמה הזו. חלקם חושבים שהם יכולים למכור את המכונית ואז להכניס אותו למוסך ולהשתמש

קרא עוד »