סוגי שערים חשמליים לחניות – מה יכול לשרת אותנו?

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים למצוא יותר ויותר בעלי מבנים, פרטיים ואחרים, בוחרים להתקין שערים חשמליים בחניות של המבנה. מדובר על שערים אשר יכולים למנוע מאנשים זרים לחנות במקום (מאין מחסום לחניה) ולמעשה, הם אמורים למנוע מהם אפשרות להיכנס אל תוך המבנה באופן כללי. 

שערים חשמליים עומדים באמצעות מנוע אשר פותח וסוגר את השער על ידי אלמנט חיצוני. זה יכול להיות באמצעות שלט רחוק, באמצעות שיחת טלפון, אפליקציה וכן בחניונים עם תשלום מדובר בשערים הנפתחים רק אחרי שהנהג משלם את הסכום הרלוונטי. בכל דרך אחרת, השער איננו נפתח ולכן אי אפשר להיכנס או לצאת מהחניון. 

לשערים חשמליים כפי שמציעה חברת עופר שערים יש יתרונות רבים, בראש ובראשונה עצם זה שהם מונעים מאנשים זרים אפשרות להיכנס פנימה. מעבר לכך, הם גם מונעים אפשרות מאנשים לצאת החוצה אם הם לא שילמו על החנייה שלהם, במידה והיו צריכים. שער חשמלי גם יוצר תיחום מאוד ברור, כך שכל מי שמחפש חנייה במקום יודע שהוא לא יכול לחנות בחנייה. 

אילו שערים אפשר למצוא?

השער החשמלי הקלאסי הוא זה שמורם כלפי מעלה. אנחנו יכולים למצוא שערים כאלה הן בבתים פרטיים, חניונים, בתי עסק ועוד. הרעיון הוא שהשער עולה אל התקרה או מעליה. זה תלוי כמובן באופי ובתכנון המבנה, וכן בהשפעות של השער על הסביבה. 

אפשר גם למצוא שער הזזה אשר נפתח לצד מסוים, ימין או שמאל. במקרה כזה, יש להקפיד שאזורים אלו פנויים ואפשר שהשער ייכנס אליהם בצורה נוחה ובטוחה. 

ישנם גם שערים חשמליים אשר נפתחים בצורת דלת, בין אם זה כלפי פנים ובין אם זה כלפי חוץ. אז צריך לוודא שאין שום גורם שמפריע לשער להיפתח. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ניקוי ספות עור

מטרת חלק זה היא להציג לקורא את נושא ניקוי ספות עור. ספת העור היא רהיט פופולרי מאוד, וראינו אותו בכל בית עוד מימי קדם. זהו

קרא עוד »