סוגי שערים חשמליים לחניות – מה יכול לשרת אותנו?

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים למצוא יותר ויותר בעלי מבנים, פרטיים ואחרים, בוחרים להתקין שערים חשמליים בחניות של המבנה. מדובר על שערים אשר יכולים למנוע מאנשים זרים לחנות במקום (מאין מחסום לחניה) ולמעשה, הם אמורים למנוע מהם אפשרות להיכנס אל תוך המבנה באופן כללי. 

שערים חשמליים עומדים באמצעות מנוע אשר פותח וסוגר את השער על ידי אלמנט חיצוני. זה יכול להיות באמצעות שלט רחוק, באמצעות שיחת טלפון, אפליקציה וכן בחניונים עם תשלום מדובר בשערים הנפתחים רק אחרי שהנהג משלם את הסכום הרלוונטי. בכל דרך אחרת, השער איננו נפתח ולכן אי אפשר להיכנס או לצאת מהחניון. 

לשערים חשמליים כפי שמציעה חברת עופר שערים יש יתרונות רבים, בראש ובראשונה עצם זה שהם מונעים מאנשים זרים אפשרות להיכנס פנימה. מעבר לכך, הם גם מונעים אפשרות מאנשים לצאת החוצה אם הם לא שילמו על החנייה שלהם, במידה והיו צריכים. שער חשמלי גם יוצר תיחום מאוד ברור, כך שכל מי שמחפש חנייה במקום יודע שהוא לא יכול לחנות בחנייה. 

אילו שערים אפשר למצוא?

השער החשמלי הקלאסי הוא זה שמורם כלפי מעלה. אנחנו יכולים למצוא שערים כאלה הן בבתים פרטיים, חניונים, בתי עסק ועוד. הרעיון הוא שהשער עולה אל התקרה או מעליה. זה תלוי כמובן באופי ובתכנון המבנה, וכן בהשפעות של השער על הסביבה. 

אפשר גם למצוא שער הזזה אשר נפתח לצד מסוים, ימין או שמאל. במקרה כזה, יש להקפיד שאזורים אלו פנויים ואפשר שהשער ייכנס אליהם בצורה נוחה ובטוחה. 

ישנם גם שערים חשמליים אשר נפתחים בצורת דלת, בין אם זה כלפי פנים ובין אם זה כלפי חוץ. אז צריך לוודא שאין שום גורם שמפריע לשער להיפתח. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ליסינג מימוני משתלם

בשנים האחרונות יצא לכם לשמוע על לא מעט אנשים שבחרו באופציה של ליסינג מימוני משתלם אבל בפועל אין לכם מושג על מה מדובר? יש לכם

קרא עוד »

חברת ניקוי חניונים

תהליך של ניקוי חניונים מתבסס על הרעיון שהוא ניסיון להפוך את החניון של הבית, של הבניין או של המוסד עליו אתם אחראיים, לנעים יותר ומזמין

קרא עוד »