כל מה שרציתם לדעת על ביטוח רכב בתקופת הקורונה

ביטוח רכב בתקופת הקורונה

תקופת הקורונה נחשבת ללא ספק לתקופה מיוחדת ומאתגרת, שאף אחד לא יכול היה לצפות אותה. אנשים רבים נמצאים היום בבית, הם אינם יכולים ללכת לעבודה ואינם רשאים לנסוע לטייל או לבקר חברים ומשפחה. כתוצאה מכך, נשאלת השאלה האם יש טעם להמשיך לשלם על ביטוח רכב בתקופה הזו, או שניתן להקפיא אותו? למעשה, כל חברת ביטוח מספקת תנאים שונים והטבות ייחודיות (בדקו ביטוח רכב זול לתקופת הקורונה), בהתאם לראות עייניה. ישנן חברות למשל, המקלות על הנהגים להקפיא את הביטוח המקיף שלהם, בעוד חברות אחרות פשוט מאריכות באופן אוטומטי את תקופת הביטוח, ללא עלות נוספת. כמו כן, חשוב לזכור כי אומנם שגרת החיים שלנו נעצרה באופן פתאומי, אך עדיין יש צורך להעביר את הרכב טסט, לשלם אגרות וכמובן לחדש את הביטוח. למעשה, חברות הביטוח נוטות לפנק את הנהגים בתקופה הנוכחית, היות והרכב עומד בחניה והסיכון לתאונות שואף לאפס.

ביטוח רכב בתקופת הקורונה – נקודות חשובות שכדאי להכיר

כאמור, תקופת הקורונה אומנם נחשבת למאתגרת ומלחיצה, אך עבור הרכבים שלנו זוהי תקופה מדהימה. כמות התאונות בחודש האחרון פחתה בצורה משמעותית, זיהום האוויר פחת וחברות הביטוח שמחות לספק מבצעים והנחות לחידושי הביטוח על הרכב. רוב חברות הביטוח למשל, מציעות להאריך באופן אוטומטי את הביטוח המקיף לרכב עד לסוף אפריל, במידה והיה צורך לחדש את הביטוח במהלך החודש. כמו כן, ישנן חברות למשל, שאף הגדילו והחליטו שלא לחייב על ביטוח הרכב אנשים שנמצאים בבידוד, ולכן לא יכולים להשתמש ברכב. עם זאת, מומלץ כמובן ליצור קשר עם חברת הביטוח שלכם, על מנת לגלות מהי ההטבה שחברת הביטוח יכולה לספק לכם. 

לסיכום, ביטוח רכב בתקופת הקורונה יכול להיות משתלם במיוחד, היות וחברות הביטוח מספקות מבצעים והטבות מיוחדות לרגל המצב. לכן מומלץ לבצע סקר שוק, לבחון מספר הצעות שונות ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם. כדאי לקחת בחשבון כי ישנם מסלולים מיוחדים עבור נהגים שאינם עוברים כמות מסוימת של קילומטרים בשנה, לכן הם יכולים להיות רלוונטיים עבור התקופה הזאת. מומלץ לדבר עם סוכן הביטוח שלכם, על מנת לקבל פרטים נוספים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מבצעים בדיקת רישום בטאבו?
רישום טאבו, המכונה גם חיפוש בעלות נכס או בדיקת רישום מקרקעין, הוא שלב חיוני בתהליך הרכישה או המכירה של...
קרא עוד »
יול 26, 2023
הגיע הזמן לרכב חדש? על ליסינג פרטי כבר שמעתם?
יותר ויותר אנשים מעדיפים היום לרכוש רכב חדש באמצעות שירות ליסינג. מה שפעם היה מקובל בעיקר בתחום...
קרא עוד »
ינו 11, 2022
ESIM חשף: מדריך מקיף
בעולם המונע על ידי קישוריות דיגיטלית, הבנת טכנולוגיית ESIM (Embedded Subscriber Identity Module) רלוונטית מתמיד. כמומחה...
קרא עוד »
פבר 17, 2024