כמה זמן לוקח למנעולן רכב להגיע לחילוץ?

כמה זמן לוקח למנעולן רכב להגיע לחילוץ?

פריצת מנעול לרכב מוזמנת בנסיבות שונות. האחת היא תקלה במנעול עקב שבר מנגנון פנימי. סיבה אחרת היא מפתח תקוע או שבור בתוכו או אובדן המפתח. בכל המקרים הללו לא ניתן להיכנס אל הרכב ויש צורך לפתור את הבעיה במהירות. במקרים חמורים וכאשר מתברר כי בתוך המכונית נותר ילד שאינו יודע או יכול לפתוח את הדלת מבפנים, יש צורך בדחיפות רבה. אם מדובר על דקות ספורות עד להגעת מנעולן אז ניתן לחכות. בימים חמים לא תהיה ברירה אלא לשבור חלון ולחלץ את הילד. 

הזמינו עכשיו שירות מנעולן לרכב >>>

טיפול מהיר ומיידי

נשאלת השאלה כמה זמן לוקח למנעולן רכב להגיע לחילוץ? התשובה היא במיקום הרכב, בשעה שבה הבעיה נוצרה, ביום עמוס פעילות או רגוע ועוד. בכל מקרה, מנעולן רכב נכון לקריאות דחופות 24/7 ויכול לייעץ טלפונית. כאשר התקלה נראית על פניה קלה, הוא ייעץ לפתור אותה עצמאית. בכל מקרה מורכב הוא יציע לנהג לחכות עד בואו. כל זאת, כדי למנוע נזקים חמורים פי כמה. לרוב, הוא יכול לפתור את הבעיה ללא החלפת המנעול או פגיעה חמורה בו. טרם בואו הוא יברר פרטים על דגם הרכב כדי שייערך בהתאם.

שירות מקצועי

המשימה הראשונה של המנעולן היא לאתר את הבעיה. מיד לאחר מכן הוא יטפל בה בעזרת המכשירים וכלי העבודה השונים שיש על ניידת השירות המאובזרת שלו. לרוב, הוא יבצע תיקון יסודי במקום, בין אם זה ליד בית הלקוח או בכל מקום בו הוא נתקע. מנעולן רכב יודע לטפל במנעולי בתים, כספות ועוד. הוא משתמש בטכניקות מתקדמות ובעל אסמכה לפעילותו כולל אישורי משטרה לפריצת בתים מבוקרת. מומלץ לשמור מספר הטלפון שלו בהישג יד כי תקלות כאלו קורות במפתיע.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם