מכירת רכב ישן לפירוק: באילו מקרים זו אפשרות טובה?

ישנם הרבה מאוד מצבים בהם לא ניתן או לא כדאי לנסות למכור את הרכב שלכם לאנשים אחרים או לעשות עליו ליסינג, טרייד אין וכדומה. במקרים כאלה אחת מהאפשרויות היחידות שתוכלו לבצע זה למכור את הרכב הישן לפירוק. ישנם מספר מקרים בהם רכב אינו עומד בסטנדרטים של מכירה לשם החזרה לכביש בידי קונים אחרים, והכל תלוי במצב של הרכב, התקינות שלו והבטיחות בשימוש בו.

 

רכב ישן או לא תקני

אם יש לכם רכב שגמע מאות אלפי קילומטרים על הכביש שנים רבות, ואתם מרגישים את השחיקה הכללית במערכת הגלובלית של הרכב, המנוע ועוד רכיבים קריטיים ברכב, כנראה שהגיע הזמן למכור אותו לפירוק. רכב ישן או פגום מלבד הלא כדאיות של הנסיעה והטיפול בו עלול לסכן אתכם הנהגים וכמובן אנשים אחרים על הכביש, מלבד האיסור והלא חוקיות שהרבה מאוד פעמים כלולים.

 

רכב שלא כדאי להשתמש בו יותר

ייתכן והרכב עצמו עדיין יהיה תקני מבחינה חוקית ומבחינת חוקי וכללי התעבורה, אלא שאתם רוצים להחליף את הישן בחדש ולא חושבים שיהיה לו קונים, רכב שלא משתלם יותר לטפל בו מבחינה כלכלית וכדומה. גם במקרים כאלו אפשר לקחת את הרכב הישן לפירוק ולבחון את האפשרות הטובה ביותר.

 

כמה תקבלו על מכירת הרכב הישן לפירוק?

מגרש פירוק שמכבד את עצמו יצטרך לבצע הערכה יסודית ומקיפה לגבי מצב הרכב על מנת לתת אינדיקציה נרחבת למצבו, החומרים שניתן להחליף ולעשות בהם שימוש חוזר נוסף וכדומה. לא כל מגרש רכבים עושה את הבדיקה הזו במלואה או עושה אותה כלל. לכן חשוב לפנות רק לגורם רשמי, רשום ומוסמך שידע להעריך נכונה ולשלם לכם תשלום הוגן ומלא עבור הרכב הישן.

 

לחצו כאן למידע נוסף על פירוק רכבים במרכז.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיקולים מכריעים לסטודנטים שואפים להומאופתיה
היציאה ללימודים בהומאופתיה היא מסע אל תחום הרפואה המאתגר פרדיגמות קונבנציונליות ומחבק גישה...
קרא עוד »
אפר 28, 2024
היתרונות העיקריים של ריצוף דק סינטטי שכדאי לשקול
כשמדובר בשיפור חללים חיצוניים, ריצוף סיפון סינטטי בולט כבחירה מעולה עבור בעלי בתים רבים. הפופולריות...
קרא עוד »
אפר 12, 2024
המכון הרפואי לבטיחות בדרכים – מהם סיכויי ההצלחה שלכם מולם
המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, ובקיצור המרב"ד, הוא אותו מקום אליו מגיעים על מנת לעבור בדיקות כשירות...
קרא עוד »
מאי 31, 2021