אילו גאדג׳טים אתם חייבים ברכב

אילו גאדג׳טים אתם חייבים ברכב

יש אנשים שמבלים שעות ארוכות בכל יום בנסיעה ברכב. הם לא באמת יכולים להסתפק באביזרים שנמצאים ברכב. הם זקוקים להרבה יותר. יש דברים שלא תמיד חושבים עליהם אך אם יהיו לנו אותם בתוך המכונית, הרי ברור שהחיים שלנו יהפכו להיות נוחים פי כמה וכמה וחוויית הנהיגה תהיה טובה יותר.

אנחנו כאן על מנת להציע לכם מבחר גאדג'טים לרכב אשר אלו ישדרגו במידה רבה את הנסיעה.

אלו יסייעו לכם הן מבחינת השמירה על הבטיחות שלכם בעת הנסיעה כמו גם על ההנאה והחוויה בעת הנהיגה.

מראה פנורמית הפונה אל פנים הרכב

מראה שתראה לכם את כל מה שקורה בתוך הרכב היא מראה המשדרגת מאוד את הביטחון בעת הנסיעה. במיוחד נכון הדבר כאשר יש לכם ילדים הנוסעים אתכם ברכב ואתם צריכים לראות ולעקוב אחריהם במהלך הנסיעה. המראה הפנורמית משקפת את כל מה שנעשה הן מחוץ לרכב והן בתוכה והיא מעניקה לנהג ראש שקט ורגוע בעת הנסיעה.

מתלה לארגון הרכב

כל מכונית עשויה להתמלא בחפצים או פריטים שיוצרים בלגן ברכב. זה לא נחמד, זה מעצבן ומעיק אך מה לעשות שלא תמיד יש לנו זמן לסדר ולארגן את המכונית ולהשליט בה סדר.

בדיוק לצורך כך נולדה הארגונית לרכב. אפשר לתלות אותה על גב המושב הקדמי ובתוכה לסדר את כל הפריטים שאנחנו מחזיקים במכונית. זה ייצור מראה יותר הגיוני ושפוי למכונית כאשר הבלגן כולו יהיה מרוכז במקום אחד קבוע.

מקרר לרכב

כל מי שנוהג לצאת לדרכים ארוכות עם הרכב מבין ויודע עד כמה חשוב המקרר ברכב. כמה פעמים חשבתם על זה? אתם רוצים שתייה קרה להתרענן באמצע הדרך, אתם רוצים לשמור על האוכל שאתם מביאים אתכם, אתם רוצים לבצע קניות ולאחסן את מוצרי המזון שקניתם הצורכים קירור. את כל זה תוכלו לפתור בעזרת מקרר קטן לרכב. לא מדובר במוצר מאוד יקר והוא גם לא חייב לתפוס מידי הרבה מקום. הוא ישדרג במידה רבה את חווית הנסיעה.

יש עוד גדג'טים מדהימים כמו משחקי קליעה למטרה, מעמד מגנטי, מכשיר עיסוי ועוד אפשרויות שכדאי מאוד לבדוק ולבחון אותם מקרוב.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חילוצי דרך 24 שעות

חילוצי דרך 24 שעות

דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: השעה היא שעת לילה מאוחרת ואתם יוצאים ממקום בילוי כזה או אחר אל הרכב שלכם לקראת החזרה לביתכם. הכל טוב

קרא עוד »
מחסום פלסטיק

מחסום פלסטיק

לא חסרות הפעמים בהם נסענו בכביש וראינו מחסומים מפלסטיק, לרוב בצבע אדום. הם משמשות כנתיב זמני וכהפרדה בעת עבודות בכביש ואפילו לאירועים גדולים – שידוע

קרא עוד »