מצברים בבאר יעקב והסביבה

החלפת מצבר

להגיע למוסך בשביל מצבר, זה של פעם. היום, בלחיצת כפתור תוכלו לקבל מצבר עד אליכם, גם אם אתם באמצע כביש ראשי, בנסיעה בין עירונית ארוכה, השירות שלנו מאפשר לכם לקבל מצבר איכותי עם אחריות עד אליכם. 

פעם, אם היה נגמר לכם, מסיבה כל שהיא, המצבר באמצע הנסיעה, הייתם יכולים להתקשר מיד לגרר. אולי הייתם מנסים לחפש מתנדב שיחבר לכם כבלים, אבל כך או כך, זה היה מסתיים במוסך. 

היום זה הרבה יותר פשוט. כמה דקות של בדיקה יראו לכם בדיוק מה שאתם צריכים ואנחנו נבוא עם הדגם המבוקש ונרכיב לכם אותו בכמה דקות. 

איך זה עובד? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מצברים חדשים ואיכותיים עד אליכם:

אמנם לא נעים להיתקע באמצע הדרך, כשאתם נתונים לחסדיו של מצבר שורר. אבל למזלכם, מצברים מודיעים היטב לפני שהם נגמרים, אם זה לא המקרה יתכן שהבעיה היא לא במצבר. 

מה שמביא אותנו לנקודה הבאה. כאשר אתם מזמינים שירות להחלפת מצבר, אנחנו נוודא שהבעיה היא אכן במצבר. 

אם אתם מבינים במערכות של רכבים, זו לא תהיה בעיה בשבילכם, התקלה הזו בולטת, אבל גם אם לא, נשאל אתכם כמה שאלות וכך נוודא שהבעיה היא אכן במצבר. יש דרך פשוטה מאוד לדעת.

אחרי שווידאנו שהבעיה היא במצבר, תוכלו לבדוק בעצמכם או לשאול אותנו איזה סוג מצבר הוא המומלץ ביותר עבור סוג הרכב שברשותכם. 

ככלל, ישנם המון סוגים של מצברים בבאר יעקב לרכב , כך שאתם צריכים לבחור בקפידה חברה איכותית ולא מצבר זול שיתקלקל מהר. על פי רוב, חברות איכותיות מעניקות אחריות ארוכה יותר למצברים שלהם, זה יכול להיות פרמטר מצוין כדי לבדוק את האיכות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופני שיכוך מלא

מהם אופני שיכוך מלא?

רכישת אופניים הינה רכישה משמעותית ולכן חשוב שנבחר באופניים נוחות שהרכיבה עליהן תהיה נעימה וללא קפיצות או טלטלות מיותרות. כיום ניתן למצוא בשוק שני סוגי

קרא עוד »
החלפת מצבר

סוגי מצברים לרכב

מצבר הוא חלק בעל חשיבות רבה בכל כלי רכב. ודווקא הוא נוטה להתקלקל אחת לכמה שנים. עובדה זו מביאה את בעלי הרכב לצאת לחפש את

קרא עוד »