מה חשוב לדעת כשמזמינים גרר

אין ספק שאחד הרגעים הכי פחות נעימים איתם אנחנו יכולים להתמודד במהלך היום, הוא הרגע בו אנו מגלים שהרכב שלנו איננו מתניע או במקרה הפחות גרוע, הוא מתניע אך אי אפשר להשתמש בו, מסיבה כזו או אחרת.

במצב כזה עלינו להחליט מה עושים. במידה ואנחנו יודעים כיצד לתקן את הרכב, אז נוכל אולי לעשות זאת בעצמנו. למשל, אם יש לנו אפשרות להחליף מצבר לבד אז נבצע זאת בעצמנו מבלי שניעזר באנשי מקצוע לשם כך. בכל מקרה אחר, לרוב, אנחנו נצטרך לשכור גרר שירותי דרך אשר יפנה את הרכב למוסך הקרוב.

בעיקרון, אנחנו יכולים להזמין גרר דרך חברת הביטוח שלנו, אז הכוונה היא שאנחנו נוכל להזמין שירות שלא יעלה לנו כסף אלא חברת הביטוח תשלם עבורו. כמו כן, אנחנו יכולים להזמין בעצמנו גרר ולשלם על כך מכיסנו. בכל מקרה, עלינו לדעת כיצד לעשות זאת בצורה מסודרת ונכונה, בשיבל שנוכל לטפל ברכב בצורה נכונה.

איך מבצעים את התהליך בצורה מסודרת?

ראשית, אנחנו צריכים לפנות באופן מיידי לגרר של חברת בלו . חשוב לא לחכות עם זה, בשביל שלא נמצא את עצמנו בסיטואציה בה אנחנו מחכים זמן רב עד שנוכל לחזור ולהשתמש ברכב שלנו.

שנית, אנחנו צריכים לוודא שאנו מספקים לגרר את המקום המדויק בו הרכב נמצא. אם זה בחנייה של הבית, אז אין בעיה, אך אם מדובר על מצב בו הרכב נתקע בכביש מסוים, אז זה יכול להיות בעייתי יותר.

שלישית, חשוב מאוד שנדאג לפנות לגרר מקום שיוכל לעלות את הרכב על המשאית מחד, ומאידך, אנחנו צריכים לעמוד בצורה בטוחה עם אפוד זוהר וכל מה שנדרש, בשביל שנהגים אחרים יראו אותנו ולא יפגעו בנו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם