הריח ברכב מחניק? הבעיה תיפטר רק עם מפיץ ריח לרכב

מפיץ ריח

רכב הוא קופסת מתכת סגורה שיש בתוכה כמות עצומה של פלסטיק ובדי ריפוד. הנוסעים ברכב מביאים איתם ריחות מהחוץ פנימה. לפעמים אלו ריחות גוף, לעתים מאכלים שהם נושאים איתם, או ריח שנדבק אליהם והם משאירים אותו ברכב. איך אפשר להיפטר מהריח ברכב. 

הזמינו מפיצי ריח לרכב >>>

הריח באוטו

רובינו מבלים שעות רבות ברכב, בנסיעה לעבודה, בעמידה בפקקים, בהקפצות לחוגים ובזכות המזגנים ברכבים אנחנו ממעטים לפתוח את החלונות ולאוורר את הרכב. ריחות שונים המגיעים לרכב בצורות שונות עלולים להיתפס בריפודים, בשטיחונים ולהעכיר את כל הרכב בריח רע. 

מאיפה מגיעים הריחות לרכב

לעתים נכנסים לרכב ריחות מבחוץ של רכבים אחרים ולפעמים אנחנו מביאים את הריחות בעצמנו. אנחנו משתמשים ברכב לקניות ומכניסים אליו את כל מה שקנינו – בשר, דגים, ירקות שלפעמים משאירים את ריחותיהם. 

אנשים שנכנסים לרכב לאחר אימון ספורט או שבילו בשטחים בהם יש פסולת שנדבקת לנעלים ומשאירה ריחות אחריה, מטריה רטובה שהשאירה שלולית שיצרה רטיבות ועובש, בקבוק שוקו או כריך שנפל לאחד הילדים ונשכח ועוד אפשרויות הגורמות לרכב להריח בצורה לא נעימה. לכן צריך מפיץ ריח לרכב. 

מעץ הריח ועד ימינו אנו

עץ הריח המפורסם בצורת ברוש ירוק שהיה תלוי על המראה הקדמית היה נפוץ ביותר בשנים ה 80 ואפילו נכתבו עליו שירים והוא הפך להיות מותג "עץ ריח". מאז התקדמו הטכנולוגיות ואיתן השתכללו אפשרויות הפצת הריח ברכב וכיום תוכלו להשתמש בדיפיוזר הנטען בעזרת USB ופועל באמצעות חיישני תנועה. 

הדיפיוזר מתחיל את פעולתו כשהוא מזהה תנועה ברכב ומפסיק כשיוצאים מהרכב. תוכלו לבחור את הריח האהוב עליכם וליהנות ממנו לאורך הנסיעות הארוכות בפקקים, אפילו תאלצו לנהוג במשך יותר מאשר עשר שעות. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לאיזה עבודות נדרשת מלגזה חשמלית
מלגזות חשמליות הן חלק חשוב בתעשיות רבות, מבנייה ועד ייצור. הם משמשים למגוון רחב של משימות, החל מהעברת...
קרא עוד »
אפר 18, 2023
אילו גאדג׳טים אתם חייבים ברכב
יש אנשים שמבלים שעות ארוכות בכל יום בנסיעה ברכב. הם לא באמת יכולים להסתפק באביזרים שנמצאים ברכב. הם...
קרא עוד »
נוב 24, 2019
החלה התאוששות בשוק מכירת הרכבים המשומשים
אם היה ניתן להבחין כי במהלך מרץ-אפריל 2020 הייתה פגיעה משמעותית בשוק הרכבים המשומשים בארץ, אז כעת, לאחר...
קרא עוד »
דצמ 06, 2020