התאמת מצבר לרכב – אל תעשו פדיחות

1928345-min

המצבר ברכב הוא הלב של החשמל ברכב. בעזרת המצבר ניתן להפעיל את המזגן, האורות, הרדיו ובכלל להניע את הרכב. המצבר כידוע, יכול להיגמר ופשוט לא לעבוד יותר וכתוצאה מכך לא נוכל להדליק את המזגן, את הרדיו וגרוע מכך גם לא את הרכב עצמו. לפעמים, לנסיעה ממש קצרה, ניתן להפעיל את הרכב על ידי כבלים, אבל במקרה בו המצבר ריק לחלוטין, גם זה לא יעזור.

כמעט לכולם זה קרה. הרכב שלכם נתקע באמצע נסיעה או שהוא בכלל לא נדלק בחניה. במקרה כזה בדרך כלל המצבר אשם ויש להחליפו. את השירות של החלפת מצבר ניתן לקבל בשני צורות. או שתזמינו גרר שיקח את הרכב שלכם למוסך כמו בפעם, האפשרות השנייה היא פשוטה יותר, קלה יותר וזולה יותר. פשוט תזמינו שירות של החלפת מצבר עד הבית.

 

חיפוש מצבר

בכל אופן, לא משנה באיזו דרך תבחרו, החלק החשוב באמת הוא התאמת מצבר לרכב. לא כל מצבר מתאים לכל רכב, וגם מצבר שמתאים בערך, עדיין יכול לגרום לכם לבעיות רציניות בתפעול הרכב. בכדי להבין איזה מצבר מתאים לאיזה רכב, תוכלו להיעזר בקטלוגים ברשתות ובאתרי המוסכים.

כאשר אתם רוצים לבצע התאמת מצבר לרכב תוכלו לבדוק זאת בשני חיפושים: ניתן לבחור מצבר בהתאם לסוג הרכב והדגם שיש לכם. האפשרות השנייה היא לבדוק את המצברים לפי התקציב שברשותכם עם מותגי המצברים.

כאמור, מכיוון שהמצבר הוא הלב והמוח של הרכב, חשוב להתאים את המצבר לפי סוג הרכב שלכם. רכישה של מצבר באיכות ירודה ממוכר שאינו מוכר בשוק, יכולה להיות טעות כבדה שתשלמו עליה יקר. ההמלצה היא לרכוש מצבר מחברה מוכרת בהתאם לדגם הרכב שלכם.

 

הכנסו לאתר שלנו: https://bestmazber.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אביזרים לרכב

אביזרי רכב הם לא רק אביזרים למכוניות. יש להם שימושים ופונקציות שונות. אביזרי רכב משמשים למגוון רחב של מטרות. הם משמשים לשמירה על בטיחות המכונית

קרא עוד »