היתרונות במכירת הרכב הישן לקונה רכבים מושבתים

1881107-min

בדרך כלל כאשר אדם רוכש רכב חדש הוא ינסה למכור את הרכב הישן ולהרוויח את המקסימום שהוא יכול. אך ישנם מקרים שונים בהם עדיף למצוא קונה רכבים מושבתים ולמכור לו את הרכב לפירוק מאשר להשקיע בפרסום וניסיון למצוא קונה הגון לרכב.

כאשר אתם מבינים שהרכב הנוכחי שלכם כבר לא מספיק לכם, הוא קטן מידי, חורק מידי או זקוק לתיקונים מאסיביים ומורכבים, כדאי לכם לשקול את האפשרות של מכירת הרכב לקונה רכבים מושבתים.

 

רכב ישן

ישנם יתרונות רבים במכירת הרכב הישן לקונה רכבים מושבתים. במקום להוציא סכומי כסף עצומים על רכב חדש, תוכלו לקבל לפחות חלק מהסכום הנדרש על ידי מכירת הרכב הישן שלכם. מתי תשלחו את הרכב לגריטה? ישנם שלושה מקרים בהם כדאי לכם למצוא קונה רכבים לפירוק.

  1. רכב ישן – רכב שגילו כבר הגיע ל – 20 ויותר, כמעט ולא ניתן למצוא קונה לרכב ואפילו אם תצליחו למצוא, כנראה שזה לא ישתלם לכם.
  2. רכב לאחר תאונה – רכב שעבר תאונה ונדרשים בו תיקונים רבים, בדרך כלל, עלות התיקונים תהיה גבוהה מאוד ולא ישתלם לכם לבצע אותם, אלא לקנות רכב חדש.
  3. רכב מושבת – רכב שלא עבר בבדיקה ואינו יכול לקבל רישיון חדש ללא תיקונים רציניים, כדאי למכור במקום להשאיר אותו בחזית הבניין שלכם.

 

יתרונות במכירת רכב לפירוק

  1. זה חוסך לכם את כאב הראש של חיפוש אחר קונה הגון לרכב. קונה שייתן לכם את הסכום שתבקשו בל להתמקח יותר מידי.
  2. במקום להתרוצץ ולפרסם את הרכב בכל מקום, פשוט תמכרו אותו בקלות לפירוק.
  3. הרכב המושבת בוודאי מפריע לכם בעין, הוא חוסם את הרחוב ומפריע לכם, אז פשוט תיפטרו ממנו.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ניקוי ספות עור

מטרת חלק זה היא להציג לקורא את נושא ניקוי ספות עור. ספת העור היא רהיט פופולרי מאוד, וראינו אותו בכל בית עוד מימי קדם. זהו

קרא עוד »