השוואת מחירים בין 4 חברות להשכרת רכב

השכרת רכב

אנשים רבים מבקשים לשכור רכב. יש אנשים שמבקשים לעצמם את הנוחות של השירות, יש אנשים שנהנים לטייל בסופ"ש עם רכב שטח שהם לא יכולים להרשות לעצמם להחזיק באופן שוטף, יש אנשים שנעזרים בשירותי ההשכרה עבור צרכים עסקיים וכדומה. מכאן שבין אם הצורך כזה או אחר, יש לדעת שלצד מגוון סוגי רכבים שמעניקים התאמה אידיאלית, גם יש מנעד רחב של מחירים לצד דילים שווים, וכיוון שתמיד טוב לחסוך (גם אם באופן חד פעמי), עשינו עבורכם מעט שיעורי בית – השווינו בין 4 חברות להשכרת רכבים.

חברת  SUNCAR

השכרת רכב SUNCAR מאפשרת ללקוחות ליהנות ממגוון מבצעים והטבות. כך למשל בימים אלו ניתן ליהנות מ20% הנחה בהזמנה אונליין ואף יש באתר מגוון מבצעים שמתחדשים מדי כמה ימים. באופן כללי מחירי ההשכרה מאוד נוחים ואף כוללים כל מה שנחוץ. כך לדוגמה מי שמבקש לשכור רכב ליום, יימצא שאפשר להשלים את הפעולה מבלי לשלם יותר ממאה ש"ח, כאשר המחיר כולל הן ביטוח בסיסי ומע"מ והן 100 ק"מ ליום, כך שלא צפויות הוצאות נוספות. כמו כן, אם מעדיפים לשכור את הרכב עבור כל השבוע, הרי שיש הטבות ואף קיימים מחירים משתלמים עבור השכרת רכבים עסקיים שמיועדים לתקופות ממושכות.

חברת באדג'ט

חברת באדג'ט גם כן מעדכנת באתר מבצעים, אך הם יותר נקודתיים. כך למשל ניתן למצוא השכרת מרצדס לכל הסופ"ש במחיר מיוחד, אך פה לא תמיד המחיר מצוין, אלא אם כן ממשיכים אל שלב הזנת הפרטים. משמע יש מבצעים אך הם יותר עמומים, למעט מבצעים בודדים שכן מציינים מחירים, אך ייתכן שלאחר תוספות נוספות (כגון תוספת ביטוח או תוספת של נהג) המחיר יתפח בכמה עשרות שקלים – שווה לבדוק.

חברת אלדן

בחינה מהירה של חברת אלדן מעלה מגוון נרחב של סוגי רכבים, אך בכול הנוגע למחירים גם פה הדברים נשארים עמומים. עם זאת, בדף הראשי מוזמנים למלא פרטים אודות הצורך (סניף איסוף, תאריכים רצויים וסוג הרכב הרצוי) ולקבל באופן יחסית מהיר הצעת מחיר. עוד ראוי לציין שניתן למלא קוד קופון (אותו מתאפשר להשיג כל עוד נרשמים לרשימת הדיוור) ובאמצעותו ליהנות מהנחה. האם היא משמעותית? יש להרים טלפון ולברר.

קבוצת שלמה

חברת שלמה SIXT חוסכת לגולש שמבקש לשכור דרכה רכב כ15%, כל עוד הוא משלים את ההשכרה דרך האתר. מה בדבר המחירים ההתחלתיים? ובכן יש להשאיר פרטים (יעד, תאריכים ואף שעות איסוף והחזרה) ותוך כמה שניות מקבלים פרטים מלאים שבין היתר כוללים את סוג הרכב, כמות הנוסעים, סוג הגיר וכמות הקילומטר המותרת עבור סך תקופת ההשכרה, כאשר האופציות השונות מוצגות מהזולה ליקרה. כמו כן מי שמחפש לשכור רכב עבור חודש שלם, יימצא מחירים ששווים בדיקה יותר מעמיקה.

משתנים משפיעים

באופן כללי קחו בחשבון שמלבד המשתנה של החברה ממנה שוכרים, יש משתנים נוספים, כגון הגיל של הנהג (מתחת לגיל 25 המחירים לרוב יותר גבוהים), סוג הרכב, תאריך, אמצע או סוף השבוע, סוג הגיר וכדומה. עוד יש לבחון מה מדיניות החברה בדבר קנסות (ולו בגין איחור החזרת הרכב), דמי שירות השכרת הרכב משדה התעופה, השכרת ציוד (כגון בוסטר), הוספה של נהג נוסף וכדומה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מצלמת רכב מומלצת

מצלמת רכב מומלצת

קיימות כמה מצלמות לרכב שכולן איכותיות. הבחירה על המצלמה המתאימה ביותר לכל נהג היא אינדיבידואלית. ההיצע הוא די רחב אך יש לבחון כל אחת מהן

קרא עוד »