איך עדיף להגיע לנתב"ג?

איך עדיף להגיע לנתב

למרות ששדה התעופה נמצא בסך הכול ליד לוד, הדרך אליו לא תמיד קצרה. אז אם התמזל מזלכם והטיסה שלכם ממריאה באמצע הלילה, הרווחתם. הדרכים יהיו פנויות ואפילו אם תלכו ברגל כנראה תגיעו בזמן. אולם ביום הדרכים יכולים להיות פקוקות מאוד ואז עליכם להיערך מראש.

הרבה אנשים מגיעים לנתב"ג על ידי בני משפחה, אולם הנסיעה די ארוכה בפרט אם הפקקים השוררים בדרך לשם. 

אז מהי הדרך הטובה ביותר להגיע לנתב"ג? כיצד תוכלו לבטח שלא תאחרו לטיסה שלכם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך עדיף להגיע לנתב"ג?

ראשית, חשוב להדגיש שבכל מה שנוגע לטיסה שלכם לא כדאי לזלזל בשעון. כדאי תמיד זמן נוסף למקרה של תקלה לא צפויה שתעכב אתכם. כך תהיו רגועים בנוגע לטיסה שלכם ולא תפספסו אותה בשום מקרה. 

הבעיה עם הדרך לנתב"ג זה שהיא ציר מרכזי דרכו נוסעים עשרות אלפי רכבים פרטיים ביום. לכן, בזמנים רגילים הנתיבים יהיו עמוסים מאוד והדרך לשם יכולה לקחת לא מעט זמן. 

הדרך הטובה ביותר זה לקחת  הסעות מיניבוס שהוא רכב שמוגדר כרכב ציבורי ואז הוא יכול לנסוע בנתיב המהיר יותר. כך, אתם מבטיחים נסיעה קצרה יותר ותוכלו להגיע לטיסה רעננים ולעשות בטיסה עצמה את מה שתכננתם.

אפשרות זו נעשית על ידי חברות שמספקות שירותי הסעות למגוון יעדים וגם לנתב"ג על בסיס קבוע. לפעמים תופתעו לגלות שיש הסעות על בסיס קבוע שלוקחות לנתב"ג ולאו דווקא של תחבורה ציבורית. 

הרבה אנשים לא רוצים לנסוע בתחבורה ציבורית מפני שהיא פחות נוחה, אולם הסעות אלו מספקות נוחות מקסימלית לנוסעים שלהם ואתם יכולים בהחלט לנסוע אתם כדי להגיע מהר יותר ליעד שלכם. למידע נוסף והזמנת שירות הסעות היכנסו לאתר https://mini-bus.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

איך לבחור שירותי גרירה?

כדאי לכם לדמיין מצב שבו אתם נוסעים בכבישי הארץ מרוצים ונהנים לפתע מבלי סיבה נראית לעין אתם מוצאים את עצמכם עומדים לצד הכביש כאשר המכונית

קרא עוד »
קלנועיות לאנשים הסובלים מעודף משקל

קלנועיות לאנשים הסובלים מעודף משקל

רכישה של קלנועיות עבור אנשים הסובלים מעודף משקל באתר kalnoitstar.co.il זוהי החלטה שיכולה להיות משנת חיים ולהביא לשיפור מאוד משמעותי ובאופן מידי בשגרת היומיום. בעזרת הקלנועית

קרא עוד »