מהם אופני שיכוך מלא?

אופני שיכוך מלא

רכישת אופניים הינה רכישה משמעותית ולכן חשוב שנבחר באופניים נוחות שהרכיבה עליהן תהיה נעימה וללא קפיצות או טלטלות מיותרות. כיום ניתן למצוא בשוק שני סוגי אופניים עיקריים- אופני שיכוך מלא ואופני זנב קשיח. לרוב מדובר באופני הרים המיועדות לרכיבות ארוכות במסלולים לא פשוטים זוהי הסיבה שבחירת האופניים הינה משמעותית מאוד. במרבית הפעמים אופני שיכוך מלא יהיו עדיפות על פני אופני זנב קצר ואת ממספר סיבות עיקריות אותן נכיר כעת.

כל מה שרציתם לדעת על אופני שיכוך מלא

אם אתם מחפשים אחרי אופני הרים איכותיות לבטח שמעתם את צמד המילים שיכוך מלא לא אחת. אופניים איכותיות הן אופניים אשר יבלמו את הזעזועים של הדרך הצורה הטובה ביותר. היתרון המשמעותי והגדול באופניים שיכוך מלא הוא שהן בעלות בולמי זעזועים קדמיים ואחוריים גם יחד מה שמאפשר שליטה מלאה על בלימת האופניים.

חשוב לזכור כי רכיבה בשטח שונה מאוד מרכיבה בכביש או במדרכה שכן בשטח ישנן מהמורות רבות ומשמעותיות יותר ולכן יש להתאים אליהן את האופניים באופן מדויק. דווקא ברכיבה מסוג זה מומלץ להשקיע באופני שיכוך מלא אשר יאפשרו לכם רכיבה מושלמת  ותחושת יציבות רבה וזאת בגלל הבולמים הקיימים בהם. עבור רבים מדובר באופניים הנכונות והמדויקות ביותר לרכיבה מסוג זה.

הבחירה באופני שיכוך מלא

אם גם אתם אוהבים לרכב על אופניים בשטח אתם לבטח יודעים כי ישנה התלבטות גדולה לגבי הבחירה בין אופני שיכוך מלא לאופני זנב קצר. למרות שמדובר בשני מוצרים שונים לגמרי אך בעלי איכויות גבוהות מאוד אין ספק כי דווקא האופניים באתר קוברה בורדו ובייחוד אופני סיכוך מלא הן אלו המתאימות בצורה המדויקת ביותר לרכיבה בשטח הודות למנגנון הבלימה הייחודי שלהן. מובטחת לכם חוויית רכיבה נעימה ונינוחה כמעט ללא זעזועים וקפיצות כלל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס רכב ציבורי – למי זה טוב ולמה זה מיועד
לא מעט צעירים וצעירות, מבוגרים ומבוגרים, מעוניינים לפתח קריירה בתחום ההסעות. הם אוהבים לנהוג, יש להם...
קרא עוד »
דצמ 22, 2020
חילוץ ג'יפים
חילוץ ג'יפים נחשב תמיד לנושא רגיש, היות ורוב בעלי הג'יפים מאמינים ביכולת של הג'יפ שלהם לעבור בכל מקום...
קרא עוד »
ינו 22, 2020
בחינת חלופות לציוד כושר פופולרי לאימון גוף כולל
בתחום הכושר, השגת אימון גוף כולל הוא יעד שרבים שואפים אליו, אך הדרך להשגתה אינה מתאימה לכולם. אמנם...
קרא עוד »
מאי 01, 2024