מהם אופני שיכוך מלא?

אופני שיכוך מלא

רכישת אופניים הינה רכישה משמעותית ולכן חשוב שנבחר באופניים נוחות שהרכיבה עליהן תהיה נעימה וללא קפיצות או טלטלות מיותרות. כיום ניתן למצוא בשוק שני סוגי אופניים עיקריים- אופני שיכוך מלא ואופני זנב קשיח. לרוב מדובר באופני הרים המיועדות לרכיבות ארוכות במסלולים לא פשוטים זוהי הסיבה שבחירת האופניים הינה משמעותית מאוד. במרבית הפעמים אופני שיכוך מלא יהיו עדיפות על פני אופני זנב קצר ואת ממספר סיבות עיקריות אותן נכיר כעת.

כל מה שרציתם לדעת על אופני שיכוך מלא

אם אתם מחפשים אחרי אופני הרים איכותיות לבטח שמעתם את צמד המילים שיכוך מלא לא אחת. אופניים איכותיות הן אופניים אשר יבלמו את הזעזועים של הדרך הצורה הטובה ביותר. היתרון המשמעותי והגדול באופניים שיכוך מלא הוא שהן בעלות בולמי זעזועים קדמיים ואחוריים גם יחד מה שמאפשר שליטה מלאה על בלימת האופניים.

חשוב לזכור כי רכיבה בשטח שונה מאוד מרכיבה בכביש או במדרכה שכן בשטח ישנן מהמורות רבות ומשמעותיות יותר ולכן יש להתאים אליהן את האופניים באופן מדויק. דווקא ברכיבה מסוג זה מומלץ להשקיע באופני שיכוך מלא אשר יאפשרו לכם רכיבה מושלמת  ותחושת יציבות רבה וזאת בגלל הבולמים הקיימים בהם. עבור רבים מדובר באופניים הנכונות והמדויקות ביותר לרכיבה מסוג זה.

הבחירה באופני שיכוך מלא

אם גם אתם אוהבים לרכב על אופניים בשטח אתם לבטח יודעים כי ישנה התלבטות גדולה לגבי הבחירה בין אופני שיכוך מלא לאופני זנב קצר. למרות שמדובר בשני מוצרים שונים לגמרי אך בעלי איכויות גבוהות מאוד אין ספק כי דווקא האופניים באתר קוברה בורדו ובייחוד אופני סיכוך מלא הן אלו המתאימות בצורה המדויקת ביותר לרכיבה בשטח הודות למנגנון הבלימה הייחודי שלהן. מובטחת לכם חוויית רכיבה נעימה ונינוחה כמעט ללא זעזועים וקפיצות כלל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

רישיון לאופנוע ים

מידע על רישיון לאופנוע ים

חושבים להוציא רישיון לאופנוע ים ולא בטוחים מהי הדרך הנכונה עבורכם לעשות את זה? תנו לנו לומר לכם שאתם יכולים להקל על עצמכם במידה רבה

קרא עוד »
מראות פנורמיות

למה משמשות מראות פנורמיות?

הסיבה בגינה נהגים רבים בוחרים להתקין מראות פנורמיות נוגעת להבנה כי הן יכולות לספק טווח ראייה רחב במיוחד. אם אתם רוצים לנהוג בבטיחות רבה יותר

קרא עוד »