התקנת מסכים לרכב: לאן כדאי לפנות?

התקנת מסכים לרכב היא עסק מסוכן, לא רק עבור המתקין אלא גם עבור הלקוח. יש הרבה מקומות שאתה יכול ללכת אליהם, אבל לא כולם שווים את הזמן והכסף שלך.

מאמר זה יעזור לכם להדריך אתכם בכמה מהטעויות הנפוצות שיש להימנע מהן בכל הנוגע להתקנת מסכי רכב ואיזה מקומות שווים את הזמן והכסף שלכם. אנו גם נסביר מדוע מיקומים מסוימים עשויים להיות טובים יותר מאחרים בהתאם לצרכים הספציפיים שלך.

הדבר הראשון שעלינו לדון בו הוא שלא לכל החברות יש את אותו ניסיון בהתקנה ולכן לא כל החברות מעולות במה שהן עושות. אתה רוצה לוודא שמי שתבחר מנוסה בתחום ויש לו מוניטין טוב לפני שתחליט אם הוא מומלץ בתחום התקנת אנדרואיד לרכב

מה המקום הטוב ביותר להתקין את מסך הרכב שלך?

התשובה לשאלה זו נמצאת להלן.

ככלל, מסכי רכב הופכים פופולריים מאוד. כיום, הם יכולים להציע לכל נהג עם שפע של תכונות ובידור גם כשאין לך נתונים בלתי מוגבלים או קישוריות WiFi בדרכים. כדי להתקין את מסך הרכב שלכם בצורה נכונה, תזדקקו למתקין מקצועי שיוכל להתאים אותו לחלל שעומד לרשותכם ברכב. ישנם שלושה סוגים שונים של התקנה: משענת-ראש-מושב קדמי, משענת-ראש-מושב אחורי, והתקנת תושבת מקף.

התקנת משענת ראש במושב הקדמי: סוג זה של התקנה מיועד לאנשים שרוצים את המסך שלהם גבוה במקום שבו הם יכולים לראות אותו בבירור ממושב הנהג שלפניהם. החיסרון כאן הוא שאולי תקבל קצת יותר שמש על העיניים, אבל קל פשוט לכסות במשקפי שמש. אף למעלה: זוהי שיטת ההתקנה הפופולרית ביותר, שכן יש לה גווני שמש מובנים לעיניים שלך, ועדיין אתה יכול לראות מחוץ למסך (והשמשה הקדמית) די טוב. 

לאחר שמתקינים מסכים ברכב, חשוב גם לדעת כיצד לשמור עליהם מפני שחיקה ובלאי כתוצאה מקרינת וחום השמש – לכן כדאי לקרוא מידע נוסף על חלונות כהים לרכב, ופרטים על עלות השחרת חלונות ברכב באתר BCW.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה עושים עם רכבים מושבתים?

זו שאלה שנשאלה על ידי אנשים רבים ורובם העלו פתרונות שונים לדילמה הזו. חלקם חושבים שהם יכולים למכור את המכונית ואז להכניס אותו למוסך ולהשתמש

קרא עוד »