ארגז לאופנוע

ארגז אופנוע הוא קופסה קטנה המכילה את הדברים החיוניים לרוכב אופנוע. זה יכול לשמש לאחסון והובלה של חלקים חיוניים, כגון קסדות, כפפות, מיכלי דלק, אורות ופריטים אחרים. כרגע יש לנו מבחר של 200 חלקים במלאי. זה כולל את ארגז האופנוע הבסיסי עם רצועת הכתף, תיק אוכף בגודל מלא, ו-3 קופסאות שירות גדולות. כל אחד מהם מגיע עם כיסים לכלים וסוגריים למערכות כמו מתאמי מסנני שמן וכבלי סוללה.

למה משמש ארגז לאופנוע?

הארגז תוכנן לשמש את הרוכב כארגז מטען ולהתקפל לתוך עצמו כאשר אינו בשימוש. זה יכול לשמש גם כמיכל אחסון לחלקי חילוף או כלי עבודה. 

לרכישת ציוד לאופנועים היכנסו לאתר אופנוסנטר

למדו עוד אודות מבנה האופנוע:

האופנוע הוא רכב דו-גלגלי ובעל המפרטים הבאים. מנוע: מנוע 300 סמ"ק צילינדר בודד עם תיבת הילוכים, הממוקם בחלק האחורי של הרכב. ניתן להסיר את המנוע מהקופסאות כאשר אינו בשימוש. יש לו שלושה הילוכים מהירים, אך ניתן לשלוט בו גם על ידי שני מנופי ידיים המורכבים על אחד מגלגליו עם מתנע על כל מנוף כדי להקל על פעולתו. מערכת בלימה אוטומטית להאטה ולעצירת התיבות או לעצירה מוחלטת אוטומטית על ידי לחיצה על דוושת ההנעה או משיכה בידית הבלם . לחץ על דוושת ההנעה כדי להאט. סובב את ידית המהירות כדי להחליף הילוך. לחץ על ידית הבלם אם אתה רוצה לעצור לחלוטין על ידי האטה והאטה שוב, או לחץ עליה כדי לעצור אוטומטית. תיבת הילוכים בעלת משוט עם שתי ידיות הילוכים הנשלטות על ידי שני ידיות הידיים המחוברות לאחת התיבות או על ידי מתג מתנע בכל תיבה בעת השימוש. שני מדי חום מים הממוקמים בחזית כל קופסה יכולים לשמש כאסמכתא לבקרת טמפרטורה; תכונה זו אינה זמינה בדגמים ללא מנועי כפול צילינדרים ומיכלים בודדים (קופסאות ללא מדחום מים). מידע נוסף באתר https://ofnocenter.co.il/

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחיקת נקודות תעבורה – איך עושים את זה
קטגוריות שונות של עבירות תנועה מוערכות בנקודות תנועה על ידי משרד התחבורה. מערכת הנקודות היא שיטה...
קרא עוד »
אפר 30, 2023
עיצוב לוגו למשרד עורכי דין ועורכי דין עצמאיים
בעולם התחרותי של השירותים המשפטיים, יצירת זהות מותג ייחודית ובלתי נשכחת חיונית למשיכת לקוחות...
קרא עוד »
אוג 04, 2023
חשיפת הסודות של פירוט מכוניות
פירוט רכב הוא אומנות קפדנית שהופכת את הרכב שלך ליצירה של שלמות רכב. כמומחה בעל שם בתחום זה, אני עומד...
קרא עוד »
ספט 12, 2023