שירות החלפת מצבר שמגיע עד אלייך

שירות החלפת מצבר

כל מצבר, סופו לשבוק חיים. חיו של המצבר אינם ארוכים מידי. אך בכל זאת, כאשר המצבר מפסיק לשרת אותנו, אנחנו די המומים מהדבר. זה קורה ברוב המקרים, בזמנים הכי בלתי צפויים כשאנחנו נמצאים באזורים מרוחקים מהעיר. מה עושים אשר המצבר אכן מחליט ש – זהו, הוא את שלו עשה עד כה? כאן יש את האפשרות למשוך חשמל מרכב אחר באמצעות כבלים, אך הדבר הנכון לעשות במקרה אשר בו המצבר סיים את תפקידו, הוא פשוט לרכוש מצבר אחר.

אבל הרכב שובת…

נהגים שעושים הכול באמצעות כלי הרכב שלהם, יתקשו להגיע אל החנות המוכרת מצברים חדשים. הם לא רגילים להתנייד באמצעות התחבורה הציבורית והצורך במצבר הוא צורך דחוף. אז מה עושים?

מצבר עד הבית!

כיום קיים שירות המציע מצבר עד הבית באתר https://www.amifix.co.il. הלקוח פשוט פונה אל המוסך ומציין את המיקום המדויק בו הוא נמצא עם הרכב. תוך זמן קצר המצבר כבר יישב היטב מתחת למכסה המנוע וניתן יהיה להמשיך בשגרת היום.

מצבר שיאריך ימים

מה עושים על מנת שמצבר הרכב יאריך ימים? איך אפשר להשפיע על המצבר באופן כזה שהוא יעניק לנו מתפוקתו לאורך זמן ותהיה לנו ממנו את מלוא התועלת? לשם כך חשוב לפנות אל איש מקצוע שיתאים את המצבר בדיוק לצרכים של הרכב. בהתאם לרכב, על פי הגודל המתאים כדי שהוא אכן יהיה מסוגל להעניק את מלוא תפוקתו.

מלבד זאת חשוב מאוד לשים לב ולבקש כי אדם מוסמך יכניס את המצבר למקומו. נכון שזה נראה בסך הכול כמו הוצאת חפץ מתוך קופסה והכנסת חפץ אחר במקומו. אך זה ממש לא רק זה. מדובר בעבודה הדורשת מקצועיות, ידע והבנה. אם אין לנו את זה, המצבר לא יישב היטב במקומו, הוא לא יהיה מחובר כמו שצריך וכתוצאה מכך הוא לא ייתן את המענה הרצוי.

מתחזקים את המנוע

על מנת שהמצבר אכן יעניק את מלוא תפוקתו מומלץ להשגיח עליו. לא להחנות את הרכב במקומות חמים מידי וגם לא במקומות קרים מידי.

דואגים שהמצבר יהיה נקי מקורוזיה ומקפידים על מים מזוקקים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מחסום פלסטיק

מחסום פלסטיק

לא חסרות הפעמים בהם נסענו בכביש וראינו מחסומים מפלסטיק, לרוב בצבע אדום. הם משמשות כנתיב זמני וכהפרדה בעת עבודות בכביש ואפילו לאירועים גדולים – שידוע

קרא עוד »
השכרת רכב בגרמניה

השכרת רכב בגרמניה

גרמניה שהיא המדינה הגדולה ביותר באירופה מציעה לתיירים הרבה מאד מקומות מעניינים. חלקם בערים המרכזיות וחלקם בשטחי הטבע העצומים הקיימים לאורכה ולרוחבה של המדינה. הישראלים

קרא עוד »
חברת מצברים

איך בוחרים חברת מצברים

כל מי שמחפש היום חברת מצברים, על מנת לקנות ממנה מצבר לרכב או לכל כלי אחר, יכול למצוא מגוון רחב של חברות בינלאומיות שונות אשר

קרא עוד »