מצברים בכפר סבא

travel-2658476

החלפת מצבר בכפר סבא זאת פעולה שלא צריכה לארוך זמן רב. מי שנתקע בצד הדרך עם רכבו, בשל בטרייה שנגמרה, יכול לפנות אל שירות מצברים עד הבית ולקבל סיוע מידי מאיש מקצוע שיגיע למקום תוך 20 דקות, יאבחן את התקלה ויתאים את המצבר הנכון ביותר עבור המכונית. אבל איזה מצבר בוחרים עבור הרכב? מה נחשב הטוב ביותר? וכיצד פועלים שירותי חילוץ רכבים? כל הפרטים בהמשך. 

כאשר המצבר ברכב נגמר, אנו יכולים לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר באמצעות החלפת מצבר במוסך, או הנעה של הסוללה באמצעות כלבים של רכב אחר ולאחר מכן החלפה במוסך. במידה ואין אפשרויות כאלה, אפשר ליצור קשר עם שירותי דרך שמספקים מצברים עד הבית. לאחר החלפה בצורה מהירה: אפשר יהיה להמשיך לנסוע עם המכונית לשנתיים לפחות עד שיהיה צורך במצבר חדש. 

אבל כיצד מתאימים את הבטרייה לרכב?

כפי שאנחנו כבר יודעים, כיום יש עשרות דגמי מכוניות שכל אחת שונה באופייה הייחודי אבל גם דומה מבחינת הצרכים והשימושים שעושים בה. כאשר בוחרים מצבר, ניתן לבצע בחירה בין מספר חברות שמייצרות סוללות לרכב, בעוד שאת המצבר אפשר למצוא בקרב ספקים מורשים. אז מהם סוגים הסלולות? הנה רשימה של מספר דגמים מובחרים: 

מצברי שנפ

מצברים שמיוצרים בישראל וגם בטורקיה ונחשבים נוחים מבחינת המחיר ומתאימים כמעט לכל סוג רכב. המצברים של שנפ אטומים אינם דורשים טיפול והם מחוזקים בסגסוגת קלציום.
בקישור זה תוכלו לקרוא על העלויות!

מצברי sun power verta

מצברים של ג'ונסון קונטרולס – חברה גרמנית אמינה שמציעה סוללה בעלת מכסה כפול שאינה דורשת טיפול. למצברים יש כוח הנעה משופר והם מתאימים למגוון רכבים החל ממרצדס ואאודי עד ליונאי ופג'ו. 

מצברי verta

מבין הסוללות המוכרות ביותר שגם הן מיוצרות בגרמניה. המצבר סגור ויש לו הנעה משופרת והוא מתאים עבור מגוון רכבים החל מרנו ופורד עד פולקסווגן ויונדאי. כאשר אתם בוחרים בטרייה, וודאו כי היא מגיעה עם אחריות ל 12 חודשים לפחות. בהצלחה! 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

וופורייזר פארקס

איך לטשטש ריח של עישון ברכב?

אתם מבלים הרבה מאוד זמן ברכב שלכם, בנסיעות לעבודה, לימודים, הסעות של ילדים, טיולים ובמקרים אחרים. לכן תרצו בוודאי שהרכב יהיה מסודר, יריח נעים כך

קרא עוד »