מונית גדולה לנתב"ג – איך מזמינים?

מונית גדולה לנתב

אם אתם מתכננים בקרוב נסיעה לחו"ל, כדאי שתשקלו לקחת מונית לנתב"ג ותוותרו על נסיעה לשדה התעופה באמצעות הרכב הפרטי. מי שכבר נסע לשדה התעופה עם מכונית פרטית – נוכח לדעת שהפקקים ועומס התנועה, חיפוש החנייה והוצאות הדלק, תשלום יקר על ימי חנייה ושאר פרוצדורות – העיבו וסרבלו את זמן העלייה למטוס. לכן רבים בוחרים לקחת מונית אל השדה. 

אבל כיצד מזמינים את ההסעה הנוחה ביותר שתיקח אתכם ישירות לנתב"ג ללא עיכובים? הנה כמה דגשים להזמנת מונית גדולה לנתב"ג באדיבות האתר https://stars-taxi.co.il

הזמנת מונית כמה שבועות לפני הטיסה

מי שמזמין הסעה לנתב"ג חייב לעשות זאת לפחות שבוע לפני הטיסה. בחרו חברת מוניות איכותית, שקיבלתם אודותיה המלצות וטלפנו אליה כמה ימים לפני הטיסה, עדיף לפחות שבוע לפני. תאמו עם הנהג את שעת האיסוף המדויקת. בכך תגיעו לפחות שלוש שעות לשדה לפני ההמראה של המטוס. 

בחירת חברת הסעות מתאימה

כשנוסעים עם כל המשפחה לנתב"ג חשוב לארגן הסעות שיתאימו לכול כמות הנוסעים. נסו לבחור מונית גדולה שתסיע לפחות 8 בני משפחה לשדה, זאת במידת הצורך. וודאו כי המונית מרווחת וכי יש בה תא מטען גדול שיכול להכיל את המזוודות של כולם. 

השוואת מחירים

בצעו בזמן שאתם בוחרים את שירות ההסעות – השוואת מחירים בין מספר חברות שמסיעות נוסעים לנתב"ג. בדקו אם החברה עומדת בטווחי הנסיעות המקובלים לפי מחירון קבוע ונסו להבין האם נסיעה ברכב גדול משתלמת לכם, או שאפשר להזמין מונית פרטית לשדה תעופה.  

התייעצו עם נהג המונית

חשוב לבחור חברת הסעות שיש לה אנשי מקצוע מיומנים שנוהגים בבטיחות לכל מקום, הקליקו להתרשמות. במידה ויש לכם שאלות לגבי פרטי הנסיעה, כמו זמנים, עלויות, איסופים ועוד – התייעצו עם הנהג לקבל מידע חשוב. 

לסיכום, כדי לטוס ללא עיכובים וסיבוכים כדאי להזמין מונית גדולה לנתב"ג בהתאם לצורך שלכם. בכך תגיעו מהר ובבטיחות לכל יעד. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם