ניקוי פיח מהמנוע

המנוע הוא החלק במכונית שעובד עם הדלק כדי לגרום לו לפעול ולשמור עליו. יש לנקות את המנוע באופן קבוע כדי שלא יתלכלך מפיח וייסתם. . הציר הקדמי נקרא ציר ההיגוי. לציר ההגה יש פיר שעובר דרך גלגל ההגה ומסובב אותו כדי לכוון את הרכב. הציר האחורי נקרא דיפרנציאל. יש לו שני הילוכים שיכולים להסתובב כדי להביא את הרכב לכיוון אחד או לכיוון אחר, כמו כשרוצים לפנות שמאלה במקום ימינה. תיבת הילוכים היא מכלול של רכיבי גיר – המשמשים להעברת כוח מהמנוע לחלקים אחרים של המכונית שלך – המחוברים על ידי שרשרת, חגורה או מנגנון אחר. הוא מותקן בקדמת המכונית ומעביר כוח לכל מה שהוא צריך. לתיבת ההילוכים יש בדרך כלל הילוך אחד לפחות שיעזור במעבר בין הילוכים ממצב אחד למשנהו – זה נקרא הילוך ראשון. ישנם שני סוגים של הילוכים: סרק והנעה סופית. 

מנוע נקי זה דבר טוב. זה אומר שלמנוע אין פיח ושהוא לא מלוכלך. המשמעות היא שהמנוע יכול לפעול בצורה יעילה יותר ולהפיק יותר תוצאות בכל פעם. . יתרון נוסף הוא שמנוע נקי אינו דורש תחזוקה שוטפת, שכן ציפוי המגן מונע מלכלוך להצטבר אי פעם במנוע. המשמעות היא שהמכונית שלך יכולה לפעול בצורה יעילה יותר ולהרוויח יותר כסף כשהיא פועלת טוב יותר. התמודדות עם באגים הם בעיות קטנות שתיקון שלהן קל יחסית לביצוע. ניתן למצוא אותם באזורים רבים במנוע, לכן חשוב להסתכל עליהם מקרוב ולטפל בהם מיד אם אתה רואה . אתה יכול להיות בטוח שהתיקונים יתבצעו כראוי, מכיוון שהם קלים לביצוע וזולים. מנוע נקי זה דבר טוב. זה אומר שלמנוע אין פיח ושהוא לא מלוכלך. המשמעות היא שהמנוע יכול לפעול בצורה יעילה יותר ולהפיק יותר תוצאות בכל פעם. . יתרון נוסף הוא שמנוע נקי אינו דורש תחזוקה שוטפת, שכן ציפוי המגן מונע מלכלוך להצטבר אי פעם במנוע. זה אומר שהמכונית שלך יכולה לפעול בצורה יעילה יותר. 

לפרטים נוספים על ניקוי פיח מהמנוע >>>

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה עושים עם רכבים מושבתים?

זו שאלה שנשאלה על ידי אנשים רבים ורובם העלו פתרונות שונים לדילמה הזו. חלקם חושבים שהם יכולים למכור את המכונית ואז להכניס אותו למוסך ולהשתמש

קרא עוד »