סימון כבישים זה "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי

דמיינו מציאות בה אין דבר כזה נתיבים. הכביש הוא פשוט פיסת אספלט גדולה בה כל נהג נוסע היכן שהוא רוצה. כל כביש. גם דרך מהירה עם ארבעה או חמישה נתיבים. אין חצים ימינה או שמאלה ואין אף סימון אחר שמסמן לנהגים היכן להתמקם על הכביש. כשמדמיינים זאת, קל אולי להבין מדוע מלאכת סימון כבישים היא מלאכה כה חשובה וכה משמעותית. כביש ללא סימון הוא כביש מסוכן. מעטים הנהגים שבוודאי חושבים על כך, אך ישנה חשיבות גדולה מאד לחברה שמבצעת את סימון הכביש, לאיכות החומרים בהם היא משתמשת ולמקצועיות של העובדים באותה חברה.

כאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי. החברה, הממוקמת בסמוך למחלף הכפר הירוק, מעניקה ללקוחותיה כבר כמעט שלושה עשורים, שירותים בתחום הבטיחות בתעבורה, ומספקת ציוד שנועד לבטיחות בתחום שיפור תשתיות התחבורה בישראל. החברה, שנוסדה בסוף שנות ה-90, בימי שיא מהפכת תשתיות התחבורה בישראל, התמקמה בשנים הראשונות להקמתה כחברה המובילה בתחום, וזאת בזכות הערכים המקצועיים שהנחיל מייסדה מיום הקמתה.

גם בסימון כבישים, "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" לא מתפשרת על בטיחות

מייסד החברה ומנהלה מיום הקמתה, אילן שרעבי, הנחיל את ערכי הדגל של החברה, ערכים מקצועיים שמלווים אותה כבר כמעט 30 שנה והם: שירות מקצועי ואישי לכל לקוחות החברה, קטנים כגדולים, שאיפה למצוינות בכל התחומים – בשירות, בביצוע העבודה, בחומרים ובכלי העבודה ועוד, והקפדה בלתי מתפשרת על בטיחות בכל שלבי העבודה.

ערכי הדגל הללו מביאים את לקוחות החברה, המהווים את כמה מהחברות החשבות בתחום פיתוח התשתיות, לבחור ב"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי, לקחת חלק בכמה מהפרויקטים החשובים ביותר בתחום פיתוח התשתיות.

לסיכום: אלה השירותים שמעניקה "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" ללקוחותיה

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" מתמחה כאמור בכל מה שקשור לציוד בטיחות המיועד לשיפור ופיתוח תשתיות. כאשר חברה העוסקת בבניית או פיתוח כבישים ניגשת לבצע עבודות כביש בדרך פעילה, תוך כדי תנועה, עליה להשתמש באמצעי הבטיחות הטובים ביותר ו"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" מספקת לה אבני בלימה איכותיות, אורות מהבהבים, צבעים איכותיים לסימון כבישים ועוד. בנוסף, מספקת החברה שירותים נוספים כמו סימון חניות מסוגים שונים (חניית נכה, חנייה זמנית ועוד) וצביעת חניונים, הקמת גדרות במגרשי ספורט, סימון מגרשי ספורט ועוד. 

אילן שרעבי

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה עושים עם רכבים מושבתים?

זו שאלה שנשאלה על ידי אנשים רבים ורובם העלו פתרונות שונים לדילמה הזו. חלקם חושבים שהם יכולים למכור את המכונית ואז להכניס אותו למוסך ולהשתמש

קרא עוד »