איך מבצעים חיטוי קורונה לרכב

חיטוי קורונה לרכב

מגפת הקורונה כאן ככל הנראה בכדי להישאר נכון לעכשיו, מה שמחייב אותנו ללמוד כיצד לחיות לצידה בצורה הטובה ביותר. אחד הדברים החשובים ביותר שמסייעים במניעה מפני הידבקות בנגיף הוא ניקיון וחיטוי.

חשוב מאוד לדאוג לניקיון וחיטוי של ביתכם הפרטי וכן ניקיון ובנוסף גם חיטוי קורונה לרכב הפרטי שלכם.

כיצד עושים חיטוי קורונה ברכב?

אם אתם מעוניינים לחטא את הרכב שלכם נגד קורונה רגע לפני שאתם מזמינים חברת חיטוי שתבצע את העבודה, בוודאי תשמחו לדעת שכיום ניתן למצוא בשוק לא מעט חומרי חיטוי שיכולים להיות מאוד אפקטיביים גם בשימוש עצמאי. כמובן שתמיד יהיה עדיף להיעזר באנשי מקצוע בתחום חיטוי נגיפים, אך אם אין לכם את הזמן או היכולת הכלכלית לבחור באנשי מקצוע, כדאי שתתייעצו לגבי חומר חיטוי שיכול לסייע לכם לחטא את הרכב שלכם בצורה הטובה והיעילה ביותר. במהלך חיטוי הרכב יש להקפיד על אפס מגע בידיים חשופות ברכב וזאת בכדי שתהיה אפשרות לחטא אותו בלי חשש כלשהו להדבק בקורונה, בעיקר אם שהה ברכב אדם חולה קורונה. יש להשתמש בחומרי חיטוי הרלוונטיים לחיטוי נגיפים

החלקים ברכב שדורשים חיטוי הם: מכסה המנוע או הצמיגים, אקדח התדלוק וכמובן, המושבים הפנימיים של הרכב, ההגה, כפתורי ההפעלה השונים ועוד.

כיצד בוחרים חברה מקצועית עבור חיטוי הרכב הפרטי שלכם?

אם אתם מעוניינים לחטא את הרכב שלכם מפני נגיף הקורונה בצורה הטובה ביותר אך אין לכם מושג איך בדיוק עושים את זה, באיזה חומרי חיטוי צריך להשתמש וכיצד להשתמש בהם, חשוב מאוד שתבחרו באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום חיטוי חללים שונים ורכבים מפני נגיפים לרבות נגיף הקורונה. הקפידו לבחור בחברת קלירונה , זוהי חברה אמינה, מקצועית ומנוסה בתחום, בעלת המלצות רבות ומוניטין.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם