איך בוחרים אופניים חשמליים?

אופניים חשמליים

לא לחינם בוחרים עוד ועוד נוסעים לרכוש אופניים חשמליים. מדובר בכלי תחבורה יעיל, קומפקטי ונוח במיוחד. הוא מאפשר לנסוע במהירות ולהגיע ממקום למקום בתוך העיר בלי עיכובים מיותרים. כדי לעשות שימוש מועיל באופניים חשוב לרכוש זוג אופניים איכותי, מתאים וכזה שעונה על הצורך. אז בואו וקראו כיצד לבחור את זוג האופניים שלכם – אופניים חשמליים אקופאן.

פרמטרים לבחירה חכמה של אופניים חשמליים

  • תקני בטיחות – היות ומדובר בכלי ממונע הוא עלול להיות כרוך בסיכונים שונים. ולכן יש הגבלות שונות אשר קובעות האם הכלי בטיחותי ומתאים לנסיעה עירונית. בין היתר קובעים התקנים את המהירות המקסימלית, את הספק המנוע ופרטים נוספים. בעת הרכישה חובה לוודא כי אתם רוכשים כלי תקני שלא יכניס אתכם לסכנות מיותרות.
  • משקל וגודל – האופניים צריכים להתאים לכם ולאפשר לכם נסיעה נוחה. מלבד זאת חשוב כי בעת הצורך תוכלו לשאת את האופניים ולהעלות אותם במדרגות לדוגמה. לפיכך עליכם לוודא כי אתם רוכשים זוג אופניים בגודל מתאים ובמשקל אפשרי עבורכם.
  • קיפול – יש אופניים חשמליים אשר ניתן לקפל אותם. אופניים אלו מתאימים יותר מכל עבור אלו שמעוניינים לשלב נסיעה ברכבת לצד רכיבה על אופניים. באמצעות אופניים כאלו ניתן לרכוב עד לתחנת הרכבת. להעלות אותם לרכבת ולהציב אותם במקום המיועד כמו עם E-SCOOTER, ועם סיום הנסיעה להוריד אותם ולהמשיך לרכוב עד לנקודת היעד.
  • סוללה – הסוללה היא אחד החלקים המרכזיים והמשמעותיים ביותר באופניים החשמליים. ככל שהסוללה איכותית יותר כך ניתן לנסוע למרחקים גדולים יותר בלי להטעין אותה לעיתים קרובות מידי.
  • מחיר – המחיר של זוג אופניים חשמליים נע בטווח רחב מאוד. בהתאם לאיכות, לעמידות, למותג וליתר הנתונים מושפע המחיר של האופניים.
  • אחריות – חשוב מאוד להיות בטוחים שיש לכם לאן לחזור במקרה ויש תקלה. שימו לב כי שימוש באופניים כרוך תמיד בבלאי ובצורך לקבל שירות ותיקונים. בחרו לרכוש זוג אופניים שתקבלו עליו אחריות לתקופה ארוכה. כך שבמהלך תקופה זו תקבלו מענה הולם ללא צורך בתשלום נוסף.
  • מיקום המנוע – חשוב לברר על המיקום של המנוע שכן יש שני סוגים של אופניים והמיקום של המנוע משפיע על הביצועים.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה עושים עם רכבים מושבתים?

זו שאלה שנשאלה על ידי אנשים רבים ורובם העלו פתרונות שונים לדילמה הזו. חלקם חושבים שהם יכולים למכור את המכונית ואז להכניס אותו למוסך ולהשתמש

קרא עוד »