איך מפרקים רכב

פירוק רכבים

כיום רכב פרטי הוא דבר שכבר מזמן איננו רק מותרות, אלא בעיקר צורך שכל אחד מאתנו זקוק לו באופן יומיומי. בעזרת הרכב הפרטי אנו יכולים לנסוע לכל מקום וזמינים תמיד. כמעט כל משפחה ממוצעת מחזיקה ברשותה לפחות שני רכבים, כך שכל אחד מבני הזוג יהיה זמין תמיד עבור בני המשפחה האחרים אם זה כדי להוציא את הילדים ממסגרות החינוך או להסיע אותם לרופא כשצריך.

מה עושים עם רכב ישן

רוב המשפחות מחזיקות בבעלותן שני רכבים, כאשר רכב אחד הוא חדש יחסית ואתו עושים נסיעות משפחתיות ארוכות, והרכב השני ישן יותר ומשמש בעיקר כרכב גיבוי כאשר הרכב החדש נמצא בשימוש של אחד מבני הזוג.

אך מה עושים כאשר הרכב הישן נתקע ללא סוף, ואתם רואים את המוסכניק שלכם לפחות פעמיים בשבוע? מכיוון שהרכב ישן, אין טעם להשקיע בטיפולים שלו מכיוון שזה הפסד כסף. לצורך כך קיימת אפשרות של מכירת רכבים לפירוק מקצועי, כך שתוכלו להרוויח מהחלקים של הרכב הישן ולא להפסיד עליו כסף.

פירוק חלקי המנוע

פירוק הרכב מתבצע במקום המוסמך לכך. דבר ראשון מפרקים את כל חלקי המנוע הנמצאים מתחת למכסה המנוע, יחד עם כל שאר החלקים המכניים הנמצאים שם כמו רדיאטור, משאבת שמן ועוד.

רכבים נוטים להתקלקל בעיקר בגלל בעיות מכניות, כך שאם הגיר ברכב התקלקל – ניתן להרוויח על החלקים המכניים האחרים של הרכב.

מיון חלקי חילוף שימושיים ומכירתם

חברת פירוק הרכבים תדאג למיין את כל חלקי המנוע והחלקים המכניים שפורקו מהרכב, כך שהחלקים שנמצאים במצב טוב יוכלו להימכר למוסכים שונים אותם הם ימכרו כחלקי חילוף לרכבים שונים. כך אתם תוכלו להרוויח כסף בקלות מרכב ישן, במקום להוציא עליו המון כסף על תיקונים וטיפולים.

מכירת חלקים לברזל

לאחר פירוק ומיון כל החלקים המכניים של הרכב, נשארים עם גוף הרכב עצמו שהוא דבר לא קטן כלל וגם עליו אתם יכולים להרוויח. מכיוון שכל גופי הרכבים עשויים ברזל, ניתן למכור אותם למרכזי מחזור שיעשו בחלקי הברזל שימושים שונים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השחרת חלונות לרכב – השיטות ואלו שבאמת עובדות
השחרת חלונות – השיטה שעובדת הטכניקות השונות להשחרת חלונות נועדו להשיג את אותה המטרה, הן שונות זו מזו...
קרא עוד »
ינו 02, 2022
שיקולים מכריעים לסטודנטים שואפים להומאופתיה
היציאה ללימודים בהומאופתיה היא מסע אל תחום הרפואה המאתגר פרדיגמות קונבנציונליות ומחבק גישה...
קרא עוד »
אפר 28, 2024
כרטיס ביקור יוקרתי לדיטיילר של גט מרקטינג
יצירת כרטיס ביקור יוקרתי לדיטיילר זהו דבר שיוכל לסייע לאותו בעל מקצוע להשיג שפע של לקוחות חדשים...
קרא עוד »
ספט 29, 2021