איך מפרקים רכב

פירוק רכבים

כיום רכב פרטי הוא דבר שכבר מזמן איננו רק מותרות, אלא בעיקר צורך שכל אחד מאתנו זקוק לו באופן יומיומי. בעזרת הרכב הפרטי אנו יכולים לנסוע לכל מקום וזמינים תמיד. כמעט כל משפחה ממוצעת מחזיקה ברשותה לפחות שני רכבים, כך שכל אחד מבני הזוג יהיה זמין תמיד עבור בני המשפחה האחרים אם זה כדי להוציא את הילדים ממסגרות החינוך או להסיע אותם לרופא כשצריך.

מה עושים עם רכב ישן

רוב המשפחות מחזיקות בבעלותן שני רכבים, כאשר רכב אחד הוא חדש יחסית ואתו עושים נסיעות משפחתיות ארוכות, והרכב השני ישן יותר ומשמש בעיקר כרכב גיבוי כאשר הרכב החדש נמצא בשימוש של אחד מבני הזוג.

אך מה עושים כאשר הרכב הישן נתקע ללא סוף, ואתם רואים את המוסכניק שלכם לפחות פעמיים בשבוע? מכיוון שהרכב ישן, אין טעם להשקיע בטיפולים שלו מכיוון שזה הפסד כסף. לצורך כך קיימת אפשרות של מכירת רכבים לפירוק מקצועי, כך שתוכלו להרוויח מהחלקים של הרכב הישן ולא להפסיד עליו כסף.

פירוק חלקי המנוע

פירוק הרכב מתבצע במקום המוסמך לכך. דבר ראשון מפרקים את כל חלקי המנוע הנמצאים מתחת למכסה המנוע, יחד עם כל שאר החלקים המכניים הנמצאים שם כמו רדיאטור, משאבת שמן ועוד.

רכבים נוטים להתקלקל בעיקר בגלל בעיות מכניות, כך שאם הגיר ברכב התקלקל – ניתן להרוויח על החלקים המכניים האחרים של הרכב.

מיון חלקי חילוף שימושיים ומכירתם

חברת פירוק הרכבים תדאג למיין את כל חלקי המנוע והחלקים המכניים שפורקו מהרכב, כך שהחלקים שנמצאים במצב טוב יוכלו להימכר למוסכים שונים אותם הם ימכרו כחלקי חילוף לרכבים שונים. כך אתם תוכלו להרוויח כסף בקלות מרכב ישן, במקום להוציא עליו המון כסף על תיקונים וטיפולים.

מכירת חלקים לברזל

לאחר פירוק ומיון כל החלקים המכניים של הרכב, נשארים עם גוף הרכב עצמו שהוא דבר לא קטן כלל וגם עליו אתם יכולים להרוויח. מכיוון שכל גופי הרכבים עשויים ברזל, ניתן למכור אותם למרכזי מחזור שיעשו בחלקי הברזל שימושים שונים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מהי מונית נגישה

מהי מונית נגישה

לא רבים מודעים לכך, אך כאשר מדובר על אדם נכה יש צורך במונית מיוחדת. מונית נגישה הינה מונית ייעודית עבור אנשים נכים, היא מותאמת במיוחד

קרא עוד »
חילוץ ג'יפים

חילוץ ג'יפים

חילוץ ג'יפים נחשב תמיד לנושא רגיש, היות ורוב בעלי הג'יפים מאמינים ביכולת של הג'יפ שלהם לעבור בכל מקום ובכל מצב. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר

קרא עוד »
קלנועית

קלנועית

בשביל מבוגרים שמחפשים דרך פשוטה ונוחה להתנייד, ישנו כיום פתרון מושלם, פתרון גמיש שמתאים את אופיו לכל מצב ולכל תקציב: קלנועית, או בשמה המשעשע יותר

קרא עוד »