יונדאי טרייד אין

יונדאי טרייד אין

אחת מעסקאות הרכב הפופולאריות ביותר בשנים האחרונות, הן עסקאות טרייד אין שבעלי רכבים מבצעים עם חברות רכב שונות. מדובר בעסקאות שמאפשרות לבעלי הרכב ליהנות מרכבים חדשים מבלי שיצטרכו לשלם את מלוא הסכום על הרכב.

הרעיון הוא מאוד פשוט, בעל הרכב רוכש חברה מחברה מסוימת, נניח מחברה שמספקת לו רכב יונדאי חדש, כעבור שנתיים שלוש, הוא פונה אליה במטרה לבצע עסקת טרייד אין, שזה אומר, שהוא ימסור לחברה את הרכב, והוא יקנה ממנה רכב חדש, כאשר מחיר הרכב יתקזז עם ערך הרכב שהוא מוסר לה. כך הוא יכול לשלם פחות על הרכב החדש שהוא מקבל.

מה החברה מרוויחה מזה? החברה מרוויחה אפשרות למכור את הרכב שלו שנית ללקוח אשר מעוניין לרכוש רכב יד שנייה. בצורה כזו, החברה יכולה להרוויח פעמיים, גם על הפעם שהיא מכרה כחדש וגם על הפעם שהיא מכרה את אותו רכב, בתור רכב משומש.

עסקאות טרייד אין הפכו מאוד פופולאריות מאחר והן נוחות, חסכוניות, ומאפשרות לנהגי רכבים למכור את הרכב שלהם בקלות, מבלי שיצטרכו לפרסם מודעה, להיפגש עם לקוחות פוטנציאליים, להתמקח על מחיר וכדומה. הכל מתבצע בצורה יחסית מהירה ופשוטה, בצורה מסודרת מול חברת הרכב, אשר היא גם מוכרת להם רכב חדש, כאמור.

צריך לציין נקודה נוספת בכל הקשור לעסקאות טרייד אין, כולל עסקאות של יונדאי טרייד אין או חברות אחרות, לא כל רכב החברה תקנה. מן הסתם, היא תקנה רכבים שהיא יכולה למכור אותם. רכבים שעברו תאונות או דברים דומים, היא תתקשה למכור ולכן היא לא תמהר לקנות אותם. מצד שני, אנחנו יכולים למצוא מגרשי מכוניות שיסכימו לקנות את הרכב או לעשות עליו טרייד אין, אך בערך הרבה יותר נמוך. אנחנו נצטרך לחשוב עד כמה זה משתלם לנו.

לסיכום, אם יש לנו רכב ואנחנו רוצים להחליף אותו ברכב חדש יותר, אז מוטב לבדוק את כל האופציות לעסקאות טרייד אין, ומוטב לא לפספס את ההזדמנות על מנת שלא נמצא את עצמנו במצב בו אנחנו צריכים לשלם סכומי כסף גבוהים עבור רכב חדש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חילוצי דרך 24 שעות

חילוצי דרך 24 שעות

דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: השעה היא שעת לילה מאוחרת ואתם יוצאים ממקום בילוי כזה או אחר אל הרכב שלכם לקראת החזרה לביתכם. הכל טוב

קרא עוד »