קלנועית

קלנועית

בשביל מבוגרים שמחפשים דרך פשוטה ונוחה להתנייד, ישנו כיום פתרון מושלם, פתרון גמיש שמתאים את אופיו לכל מצב ולכל תקציב: קלנועית, או בשמה המשעשע יותר בימבה חשמלית.

נוהגים בלי רישיון

היא נוסעת בניחותא, על המדרכה, הרחק משאון הכביש, סיכוניו ואיומיו. חביבה שכזו. תוכלו להתנייד באמצעותה בעיר ובכפר, לקפוץ סידורים, לקניות, או סתם לטייל במרחב.

ניתן לנהוג ולהשתמש בקלנועית ללא צורך ברישיון נהיגה, וכן ללא צורך ברישיון רכב, היא נוסעת במהירות של 12 קמ"ש, ומונעת באמצעות חשמל.

איזו קלנועית הכי מתאימה לכם?

ישנה קלנועית גדולה, שמתאימה לנסיעות לטווח ארוך – עד 30 ק"מ לטעינה.

הקלנועית הזו נוחה מאוד לנסיעה. תוכלו לנסוע בה עם בן זוג. היא מצוידת במנוע גדול שמתאים לנסיעה בעליות קשות. אולם בגלל המימדים שלה לא ניתן להכניס אותה לתוך מבנים. והיא גם יקרה ביחס לאחיותיה הקטנות.

אחריה בתור מגיעה הקלנועית הבינונית, שמתאימה לנסיעות בטווח של עד 15 ק"מ לטעינה.

היא קומפקטית יותר, ואפשר להכניס אותה לתוך מבנים. ישנם דגמים שאף ניתן לפירוק, ויכולים אפילו להכנס לרכב.

הקלנועית הבינונית נוחה יחסית לנסיעה, ופחות יקרה מאחותה הגדולה.

הקטנה מכולן, הקלנועית המתקפלת, שתצליח לנייד אתכם לטווח קטן של עד 10 קילומטרים לטעינה.

היא נכנסת למבנים, ניתנת לקיפול ולהכנסה לרכב, ויש לה אפילו אישור הטסה לחו"ל.

רכישה מושכלת

בחרתם את הקלנועית שמתאימה לכם, ומה עכשיו?

כמו לפני כל רכישה, חשוב לערוך השוואה מחירים יסודית, להשוות את הנתונים והמפרט בין הקלנועיות הרלוונטיות, לבדוק כמובן את נושא האחריות – לכמה זמן היא ניתנת, ומה היא מכסה, ומי הוא נותן האחריות. האם השירות יינתן בבית הלקוח במידת הצורך, או שמא תאלצו להיטלטל עם הקלנועית התקולה לקצוות הארץ, נתון זה משמעותי במיוחד במידה והחלטתם ללכת על קלנועית גדולה או בינונית, שקשה או מורכב להכניסה לרכב.

נסיעת מבחן

כמו לפני קנית כל כלי רכב, מומלץ לקחת את הקלנועית הנבחרת לנסיעת מבחן, בסביבה בה היא נועדה "לעבוד" – נסו את כוחה בעליות, אם היא נועדה לזוג – סעו בה בשניים, ובדקו היטב כי אכן הנתונים שהמוכר נתן לכם אודותיה עומדים במבחן המציאות.

 

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מתי פונים ליועץ תנועה?

יועץ תנועה וחניה הוא מי שעוזר בשיפור זרימת התנועה ברחובות ובכבישים בפרט. הם עושים זאת על ידי ניתוח הגורמים השונים המשפיעים על זרימת התנועה ולאחר

קרא עוד »

איך לבחור שעון לגבר?

בחירת השעון המתאים לגבר אינה משימה קלה. ישנם מספר גורמים שצריך לקחת בחשבון כמו גודל השעון, סגנון העיצוב וסוג הרצועה. להלן כמה קווים מנחים שיעזרו

קרא עוד »

מכונת שטיפה במים קרים

מכונות ניקוי במים קרים קיימות כבר זמן מה, אך הן לא היו פופולריות כמו מקבילותיהן למים החמים. היתרונות של מים קרים הם רבים וכוללים: –

קרא עוד »