שלט נהג חדש תקני

שלט נהג חדש תקני

אין ספק כי שלט נהג חדש תקני מהווה את אחד הסממנים הראשונים והחשובים ביותר של כל נהג חדש, שהרגע קיבל את הרישיון שלו. כל מי שעבר את החוויה של הטסט, יודע עד כמה מדובר ברגע מכונן, המביא עמו תחושות חזקות של סיפוק ושביעות רצון. רוב האנשים משקיעים לא מעט זמן, כסף ומאמץ בשיעורי הנהיגה הארוכים והמתישים, ולכן ברגע שעוברים את הטסט, חווים תחושה מדהימה של שמחה והקלה. לכן שלט נהג חדש מהווה למעשה את הכניסה של הנהגים החדשים לעולמם של הנהגים הוותיקים, אשר יודעים כיצד לנהוג ברכב וכיצד להתנהל בצורה הנכונה והמתאימה ביותר על הכביש. החוק בארץ מחייב כל נהג חדש להציב שלט תקני, המיידע את שאר הנהגים לגבי היותו נהג חדש ולא מנוסה.

מה חשוב לדעת לגבי שלט נהג חדש תקני?

כאמור, מדובר על שלט שכל נהג חדש מחויב להציג בשמשה האחורית של הרכב שלו, על מנת לעדכן את יתר הנהגים לגבי הסטטוס החדש שלו על הכביש. חשוב לבחור בשלט תקני העומד בכל התקנים והדרישות של משרד התעבורה (ראו דוגמא באתר של יולס שילוט), על מנת להבטיח ראות טובה של השלט וכמובן עמידה בדרישות החוק. שלט מסוג זה חייב להגיע בגודל של 12/20 ס"מ, כאשר כל אות חייבת להגיע לגובה של 4 ס"מ. כמו כן, כדאי לציין כי הרקע של השלט חייב להיות מחזיר אור, על מנת להבטיח ראות טובה גם בחושך. מומלץ לרכוש את השלט מחברה איכותית ומקצועית שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם שלט עמיד ואיכותי שיוכל לשמש אתכם לאורך זמן.

לסיכום, שלט נהג חדש תקני הינו פריט חיוני, שכל נהג חדש חייב לרכוש לעצמו. החוק בארץ מחייב את הנהגים החדשים להציב את השלט בשמשה האחורית של הרכב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם