3 דרכים להעביר את הזמן כשעומדים בפקקים

מרכז הפודקאסטים,

כמעט ואין ישראלי שלא מכיר את הסיטואציה הבאה: אתם יוצאים מיום עבודה מפרך ונכנסים אל הרכב כשאתם כבר משתוקקים לראות את המשפחה האהובה ולנוח קצת עד כמה שאפשר. אתם נוסעים בלב שמח אבל מיד מבינים שזה לא הולך להיות כל כך פשוט בגלל שנתקעתם בפקק שלא נראה שיש לו סוף. אמנם תושבי המרכז מכירים את הסיטואציה יותר ככל הנראה, אבל בכל נקודה בארץ נוצרים עומסים וזה יכול להיות בהחלט מתסכל. יש מי שבוחר לרטון ולהתלונן, אבל מניסיון שלנו, עדיף למצוא דרכים להעביר את הפקק בכיף. הנה 3 שיטות שבהחלט יעזרו לכם לעשות את זה.

פודקאסטים

אם חשבתם שעולם הרדיו הולך ודועך, כדאי שתחשבו שוב. הפודקאסטים והתסכיתים זוכים לעדנה מחודשת והיום תוכלו למצוא בקלות תכניות שמע רבות מצוינות בנושאים שונים כמו כלכלה ושוק ההון, היסטוריה, מדע, ידע כללי, תכניות ייעוץ ופסיכולוגיה ומה לא בעצם. אפשר למצוא תוכן זמין להאזנה באתר מרכז הפודקאסטים, לבחור תוכנית שאתם מתחברים אליה, לחבר את הסלולרי למערכת השמע ברכב ופשוט להנות מידע איכותי ומעניין ברגעים בהם אין לכם לאן ללכת.

זמן לשיחות שנמנעתם מהן

זו יכולה להיות סבתא שאתם מאד אוהבים אבל כל שיחה איתה עורכת שעות ארוכות ולא מתאים לעשות את זה בעבודה, שיחה עם לקוח שדחיתם מזה זמן רב ואתם פשוט מתחמקים ממנה או טלפון לשירות הלקוחות של חברת הכבלים שאתם רוצים לעשות מזה זמן מה ופשוט לא מצליחים להגיע לזה. הפקק הוא הזמן המושלם לסגור פינות שניתנות לסגירה בטלפון, אל תשכחו לדבר אך ורק בדיבורית!

משחקי חברה

אם אתם לא מבלים בפקק לבד ונמצאים אתכם עוד אנשים ברכב, תוכלו בהחלט להעביר את הזמן עם כמה משחקי חברה נחמדים כמו "ארץ, עיר" או "I See" בו אתם צריכים לתאר דברים שאתם רואים והאדם השני צריך לנחש מה הם. זה נשמע אמנם ילדותי קצת, אבל בפקק זה יכול להיות לא פחות מחבל הצלה.

אלו הם 3 רעיונות איך להעביר את הפקק, בחרו אחד מהם ותראו שבהחלט אפשר להימנע מהשיגעון!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

עורכי דין תאונות אופנוע

עורכי דין תאונות אופנוע

אין ספק כי לא פשוט להיות רוכב אופנוע בארץ, היות וניתן לשמוע כמעט כל יום על תאונת דרכים המערבת רוכב אופנוע. הכבישים בארץ אינם מיועדים

קרא עוד »