החלפת סוויץ' לרכב – מתי ואצל מי עושים את זה

החלפת סוויץ' לרכב

אחד הדברים הכי מייאשים שניתן לחוות, זה מצב בו אנחנו מתכוננים לקראת אירוע, יום עבודה, יום לימודים או כל דבר אחר, נכנסים לרכב ומגלים שהסוויץ' שלו לא עובד. כלומר, אנחנו לא יכולים להניע את הרכב. במצב כזה, אנחנו תקועים וצריכים להזמין איש מקצוע שיעזור לנו, או לקחת מונית בשביל שנספיק להגיע בזמן. 

מן הסתם, אחרי שניקח מונית ונעשה את מה שאנחנו צריכים, נצטרך עוד לטפל בבעיה. לשם כך, עלינו לפנות אל גורם מקצועי בכתובת זו שיוכל לבצע החלפת סוויץ' ברכב. אחרת אנחנו לא נוכל להשתמש בו. צריך לומר, שיש מקרים מסוימים בהם אנחנו יכולים לגלות רמזים שזה מה שהולך לקרות, כלומר, יש מקרים בהם אנחנו נגלה בשלב מוקדם יותר, שיהיה עלינו לבצע תיקון או החלפה. 

כאן אנחנו נכנסים לנקודה נוספת שצריך להתייחס אליה והיא, לא תמיד נדרש החלפה, אפשר גם לתקן את הסוויץ', במידה והנזק הוא לא משמעותי. איש מקצוע שמתמחה בכך, ידע לבדוק היטב מה קורה ואז להחליט מה הפתרון הנכון והיעיל ביותר עבורנו, בין אם זה מבחינה כלכלית ובין אם זה מבחינות אחרות. 

מתי אנחנו נצטרך להזמין איש מקצוע

ראשית, אם אנחנו לא יכולים בכלל לסובב את המפתח בסוויץ'. מה שכן, לפני שאנחנו ממהרים להזמין איש מקצוע בקישור, יש לבדוק שהרכב במצב רגיל, כמו האמברקס למעלה, הרכב על פארקינג, וכן יש לבדוק שהמפתח תקין. 

שנית, אם אנחנו מצליחים לסובב את המפתח אבל הרכב עצמו לא מניע. שוב, גם כאן, אנחנו צריכים לוודא שהכל תקין עם הרכב עצמו. 

שלישית, אם המפתח נתקע במקרים רבים או מניע לסירוגין ולא באופן קבוע, אז סימן שיש בעיה בסוויץ'.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בולמי זעזועים

בולמי זעזועים

בולמי הזעזועים של הרכב הינם רכיב קריטי ממש בכל מכונית. אם ישנה תקלה בבולמי הזעזועים, הרי שהמכונית לא תהיה בטוחה לשימוש והיא גם לא תהיה

קרא עוד »

איך בוחרים ציוד הגברה?

כיום יש לא מעט ציוד הגברה בשלל סוגים ואיכויות. על מנת להצליח לבחור נכון את ציוד ההגברה הטוב ביותר עבור הצרים שלכם, חשוב לצעוד בכמה

קרא עוד »