איזה מצבר מתאים לרכב שלך? על מצברים ורכבים

מצברי שנפ

כל מצבר יש לו את הרכב שבו הוא "יחיה" את הזמן שיועד לו. יצרני המצברים בעולם כמו מצברי שנפ עושים את המצברים שלהם כלך שיתאימו לכמה סוגי רכבים אך עדיין, מצבר לסובארו, לא בטוח שיתאים באופן מושלם למרצדס.

איזה מצבר מתאים לרכב שלך? על מצברים ורכבים |

תעשיית הרכב המשיכה בפיתוח רכבי דלק אלטרנטיביים שונים. מבין כל הפתרונות הפוטנציאליים שאינם משתמשים בנפט, כלי רכב חשמליים לסוללות (BEVs) הם בין האפשרויות הנפוצות והפופולריות ביותר.

אחד היתרונות העיקריים של ה- BEVs הוא שלרכבים אלה יש אפס פליטות (שאינם מייצרים גזי חממה או מזהמים).

מכאן ש- BEVs עוזרים לתרום לאוויר נקי יותר והם טובים יותר לסביבה. כמו כן, רכבים אלה פועלים על חשמל, אותם ניתן לייצר באמצעים מתחדשים וידידותיים לסביבה.

רכבים עם מצבר לא קונבנציונאלי |

ישנם דגמים רבים ומגוונים של כלי רכב שטחיים המצליחים מסחרית על הכביש. יתר על כן, מכיוון שחלו השקעות רבות בתמיכה בתשתיות, רכבים חשמליים סולריים הפכו לאופציות ברות-קיימא ובר ביצוע בשוק הרכב עבור הצרכנים.

שלא כמו רכב בעירה פנימית רגיל המונע על ידי נפט, BEV מונע על ידי מנוע חשמלי גדול המונע באמצעות מערכת סוללות נטענת. בעוד שרוב דגמי הייצור של ה- BEV משתמשים בסוללה אחת, ישנם כמה סוגים שונים של סוללות אשר יושמו בכלי רכב חשמליים.

מהן סוללות ליתיום-יון (Li-ion) |

סוללות ליתיום-יון (Li-ion) נחשבות כיום כתקן לרכבים חשמליים סולאריים מודרניים. ישנם סוגים רבים של סוללות ליתיום אשר לכל אחד מהם מאפיינים שונים, אך יצרני הרכב הם גרסאות ממוקדות בעלות אורך חיים מצוין. בהשוואה לטכנולוגיות סוללות בשלות אחרות, Li-ion מציע יתרונות רבים.

למידע נוסף בנושא כנסו לאתר https://bestmazber.co.il/car-batteries-delivered-to-your-doorstep/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בולמי זעזועים

בולמי זעזועים

בולמי הזעזועים של הרכב הינם רכיב קריטי ממש בכל מכונית. אם ישנה תקלה בבולמי הזעזועים, הרי שהמכונית לא תהיה בטוחה לשימוש והיא גם לא תהיה

קרא עוד »

איך בוחרים ציוד הגברה?

כיום יש לא מעט ציוד הגברה בשלל סוגים ואיכויות. על מנת להצליח לבחור נכון את ציוד ההגברה הטוב ביותר עבור הצרים שלכם, חשוב לצעוד בכמה

קרא עוד »