מה אפשר לעשות אם פגע בנו קורקינט חשמלי

בשנים האחרונות קורקינטים חשמליים הפכו לפופולריים מאוד בסיוע התניידות של אנשים בערים שלהם. כיום ניתן למצוא קורקינטים חשמליים בכל מקום, לא משנה היכן אתה גר. ועם פופולריות הכלים הללו נראה שעלו גם הסיכונים לתאונת קורקינט עם הולכי רגל. 

 

הסיכונים-

 

ישנם סיכונים רבים הכרוכים בקורקינטים חשמליים עבור רוכבים, הולכי רגל אחרים ונהגים בחוץ. הסיכון הבולט ביותר הכרוך בקורקינטים חשמליים הוא העובדה שהם קטנים ושקטים יחסית, מה שמקשה על הולכי רגל ומכוניות לשמוע אותם. כמוכן, אין כל סוג של הכשרה או רישיון מיוחד כדי לנסוע על קורקינטים אלו, כך שיש מגוון שלם של פציעות שיכולות לנבוע מחוסר ניסיון ושימוש לא נכון. רוב האנשים שרוכבים על קורקינט חשמלי הללו אינם לובשים כל סוג של ציוד בטיחות מה שמסכן גם אותם.

 

אז כיצד לפעול נכון אם מתרחשת תאונה ואנו מעורבים או נפגעים מקורקינט חשמלי 

 

במידה ונפגעתם מקורקינט חשמלי תוכלו לדרוש פיצוי על הנזק שנגרם לכם על ידי פניה לגורם מוסמך כמו משרד עורכי דין שידע כיצד למטפל בתביעות הקשורות לפגיעות מסוג זה. מפגע כזה, עלול לגרום לפציעה, ובמקרים מסוימים, אף לנכות ולכן יש למי לפנות, אל תוותרו על מה שמגיע לכם!. במהלך התביעה יהיה צורך להוכיח שמדובר בתאונה רשלנית, בה תצטרך להסביר איך נפגעת, מתי נפגעת, האם היו עדים לאירוע ואם כן יהיה צורך לשמוע את גרסתם ועוד. המטרה של הגורם המוסמך יהיה להוכיח שבאמת התרחש אירוע רשלני, שאתם נפגעתם מהסיטואציה ועל הגורם הפוגע לשאת באחריות המלאה של הפגיעה ולשאת בהוצאות הכספיות. אז הסירו דאגה מליבכם אם קורה מאורע שכזה וזכרו שעורך דין טוב יעזור לכם לקבל את פיצוי המגיע לכם.

לקבלת ייעוץ משפטי: www.yvb-lawyer.co.il

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טכניקות בישול על גריל גז: כיצד לצלות באופן מושלם על גריל גז?
צלייה על גריל גז היא אומנות שיכולה להעלות את כישורי הקולינריה שלך לגבהים חדשים. החום המבוקר והנוחות...
קרא עוד »
אוג 02, 2023
המדריך הידידותי על משקולות וציוד ספורט
כמומחה מוביל בתחום הכושר והפעילות הגופנית, אני שמח לספק לך מדריך מקיף על השימוש והיתרונות של משקולות...
קרא עוד »
מרץ 05, 2024
למה משמשות מראות פנורמיות?
הסיבה בגינה נהגים רבים בוחרים להתקין מראות פנורמיות נוגעת להבנה כי הן יכולות לספק טווח ראייה רחב...
קרא עוד »
אוג 22, 2021