פירוק רכבים

פירוק רכבים

פירוק רכבים היא פעולה נחוצה במקרה שהרכב יוצא מכלל שימוש עקב תאונת דרכים קשה או עקב תקלה משמעותית שאי אפשר, או לא כדאי לתקן אותה. זאת לאור העלויות הגבוהות מאד הן של התיקון והן של החלפים, כאשר מדובר ברכבים ישנים שכמעט לא נראים בכבישי ישראל עקב גילם, קראו עוד באתר של איזי פירוק רכבים.

פירוק רכבים 

רכב שעבר תאונת דרכים והוכרז כטוטאל לוסט, נותר במקרים רבים בחניון או בצדי הדרכים ולוקח לבעל הרכב זמן רב עד שהוא מטפל בהעברת הרכב למגרש הגרוטאות. הרשות העירונית על פי ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה, עושה כל שניתן כדי לדרבן את בעלי הרכבים למסור את הרכב כדי לפנות את החניה ובעיקר כדי שהרכב לא יישאר במקום לאור פליטת הרעלנים ממנו, גם כאשר הוא לא בתנועה.

מי שאינו מעביר את רכבו למגרש הגרוטאות מסתכן בכך שיחולו עליו קנסות וכך הוא נקלע להוצאות מיותרות, אשר מצטברות לסכומי כסף משמעותיים.

מגרש המכוניות לפירוק 

רכב אשר מסוגל לנוע, מגיע למגרש למטרת הפירוק ורכב אשר אינו מסוגל לנוע, מגיע למגרש באמצעות משאית הגרר של המגרש לפירוק רכבים. 

במהלך פירוק הרכב, המטרה היא להציל את החלפים התקינים ולמכור אותם ללקוחות אשר מעוניינים בחלפים הללו כיד שנייה. עובדים מיומנים של המגרש מפרקים את הרכב לגורמים ומפרידים את הפריטים אשר מיועדים למחזור כמו זכוכית, פלסטיק, מתכת ועוד.

העובדים מעריכים את השווי של הפריטים ועל פי אומדן זה מקבל בעל הרכב את התשלום בגין עסקת מכירת הרכב לפירוק כמו בקישור. במקביל, הוא מקבל הנחיות כיצד להודיע למשרד הרישוי שהרכב הספציפי פורק והוא כבר לא יעלה על הכביש. מדובר בנתון חשוב ביותר כדי שלא יהיו מעשי מרמה באמצעות מספר רישוי זה.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אביזרים לרכב

אביזרי רכב הם לא רק אביזרים למכוניות. יש להם שימושים ופונקציות שונות. אביזרי רכב משמשים למגוון רחב של מטרות. הם משמשים לשמירה על בטיחות המכונית

קרא עוד »