מדבקות רכב

מדבקות רכב

כאשר אנחנו נוהגים בכבישי ישראל, אנחנו מבלים לא מעט זמן בהתבוננות ברכבים שלידנו. הרבה אנשים אוהבים להביט בדגם הרכב שנמצא לידם, או בכל דבר אחר שיכול להעסיק אותם בזמן שהם עומדים באחד מן הפקקים הרבים בהם "התברכה" מדינת ישראל. בעצם, כאשר אנחנו נוסעים או תקועים בפקקים אנחנו לקוחות שבויים של מה שמופיע על גבי הרכבים שלידנו. ולכן, רבים רואים בשימוש על ידי מדבקות רכב אמצעי פרסום מעולה ובוחרים למתג את הרכבים שלהם עם לוגו החברה באמצעות מדבקות רכב.

מה זה בעצם מדבקות רכב?

מדבקת רכב היא בעצם מדבקה רגילה אך היא מיוצרת בהתאמה עבור הדבקה על גבי רכבים. כשמדובר על מדבקות רכב יש חשיבות רבה לכמה דברים שלרוב לא נדרשים במדבקות אחרות. לדוגמא, מדבקת רכב צריכה להיות כזאת שכאשר מורידים אותה לא נשארים סימנים על הרכב אותם קשה אחר כך להוריד. חשוב מכך, מדבקות רכב חייבות להיות עשויות מחומרים עמידים במיוחד מאחר והם נמצאות במשך הזמן בתנאי מזג אוויר שונים, תחת השמש הקופחת ובגשם שוטף. ישנה חשיבות רבה גם לכך שהדבק יחזיק מעמד בצורה טובה למרות שהרכב מתחמם בצורה קיצונית כאשר הוא עומד זמן מה בשמש, ובמיוחד בישראל שטופת השמש.

איפה ניתן להשיג מדבקות רכב?

בתי דפוס שונים מציעים שירות של הדפסת מדבקות רכב לפי התאמה אישית עבור הלקוח. חלקם מציעים לכם את האפשרות לעצב בעצמכם את המדבקה או לשכור את שירותיו של גרפיקאי שיעצב עבורכם את המדבקה כפי שתרצו. עם זאת, בתי דפוס מציעים לרוב אפשרות שהם יעצבו עבורכם את המדבקה, על ידי כך שהם מעסיקים גרפיקאי שעובד עבורם. את ההדפסה מבצעים בבית הדפוס באמצעות מכונות דפוס מיוחדות אשר מתאימות למדבקות רכב.

 

לעוד מידע ודוגמאות, בקרו באתר מדבקות סטיקס

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מכירת רכב לפירוק – למה כדאי
אם אתם מחפשים למכור את הרכב שלכם לפירוק, כדאי שתדעו שיש כמה יתרונות לעשות זאת. הנה כמה עצות למה לצפות...
קרא עוד »
מאי 07, 2023
מוקד דיווח התנועה
בעיית הפקקים בארץ, מצריכה אותנו, הנהגים, לפנות למקורות אמינים כדי לקבל את דיווחי התנועה האמיתיים...
קרא עוד »
דצמ 12, 2021
מחשבון דלק
חלק זה עוסק במחשבוני דלק. מחשבון דלק הוא כלי שיכול לעזור לך להעריך את צריכת הדלק שלך ליום. זה יכול...
קרא עוד »
יול 08, 2022