מדבקות רכב

מדבקות רכב

כאשר אנחנו נוהגים בכבישי ישראל, אנחנו מבלים לא מעט זמן בהתבוננות ברכבים שלידנו. הרבה אנשים אוהבים להביט בדגם הרכב שנמצא לידם, או בכל דבר אחר שיכול להעסיק אותם בזמן שהם עומדים באחד מן הפקקים הרבים בהם "התברכה" מדינת ישראל. בעצם, כאשר אנחנו נוסעים או תקועים בפקקים אנחנו לקוחות שבויים של מה שמופיע על גבי הרכבים שלידנו. ולכן, רבים רואים בשימוש על ידי מדבקות רכב אמצעי פרסום מעולה ובוחרים למתג את הרכבים שלהם עם לוגו החברה באמצעות מדבקות רכב.

מה זה בעצם מדבקות רכב?

מדבקת רכב היא בעצם מדבקה רגילה אך היא מיוצרת בהתאמה עבור הדבקה על גבי רכבים. כשמדובר על מדבקות רכב יש חשיבות רבה לכמה דברים שלרוב לא נדרשים במדבקות אחרות. לדוגמא, מדבקת רכב צריכה להיות כזאת שכאשר מורידים אותה לא נשארים סימנים על הרכב אותם קשה אחר כך להוריד. חשוב מכך, מדבקות רכב חייבות להיות עשויות מחומרים עמידים במיוחד מאחר והם נמצאות במשך הזמן בתנאי מזג אוויר שונים, תחת השמש הקופחת ובגשם שוטף. ישנה חשיבות רבה גם לכך שהדבק יחזיק מעמד בצורה טובה למרות שהרכב מתחמם בצורה קיצונית כאשר הוא עומד זמן מה בשמש, ובמיוחד בישראל שטופת השמש.

איפה ניתן להשיג מדבקות רכב?

בתי דפוס שונים מציעים שירות של הדפסת מדבקות רכב לפי התאמה אישית עבור הלקוח. חלקם מציעים לכם את האפשרות לעצב בעצמכם את המדבקה או לשכור את שירותיו של גרפיקאי שיעצב עבורכם את המדבקה כפי שתרצו. עם זאת, בתי דפוס מציעים לרוב אפשרות שהם יעצבו עבורכם את המדבקה, על ידי כך שהם מעסיקים גרפיקאי שעובד עבורם. את ההדפסה מבצעים בבית הדפוס באמצעות מכונות דפוס מיוחדות אשר מתאימות למדבקות רכב.

 

לעוד מידע ודוגמאות, בקרו באתר מדבקות סטיקס

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם