הגיע הזמן לרכב חדש? על ליסינג פרטי כבר שמעתם?

יותר ויותר אנשים מעדיפים היום לרכוש רכב חדש באמצעות שירות ליסינג. מה שפעם היה מקובל בעיקר בתחום העסקי, הפך להיות מקובל עם השנים גם בתחום הפרטי. לכן הרבה מאוד אנשים, גברים ונשים, רוכשים רכב חדש או משומש באמצעות שירות זה. 

הרעיון של ליסינג פרטי הוא מאוד פשוט. אם בסיטואציה רגילה של רכישת רכב אנחנו משלמים עליו בתשלום אחד או במספר תשלומים, מקבלים את הרכב, מאותו רגע אנחנו אחראים עליו באופן בלעדי ובנקודת זמן מסוימת יש לנו אפשרות למכור אותו כפי שאנחנו רוצים, אזי שבשירות ליסינג פרטי זה עובד בצורה אחרת. 

למעשה התהליך מתבצע באופן כזה, שאנחנו רוכשים רכב מחברה משלמים לה סכום התחלתי ולאחר מכן סכום קבוע מדי חודש, הטיפולים ברכב נעשים דרך החברה, כמו כן כל מה שקשור לתחום הביטוח, והרכב למעשה שייך לחברה ולא לנו. בנקודת זמן מסוימת אנחנו צריכים להחליט האם להשלים את סכום העסקה ולקנות את הרכב באופן מלא או להחזיר אותו לחברה ולקנות במקומו רכב אחר, במחיר נמוך ממה שמוצע בשוק (מקזזים את ערך הרכב שאנחנו מחזירים). 

מה היתרונות של ליסינג פרטי

ראשית, שיטת התשלומים היא הרבה יותר נוחה, פשוטה וקלה לביצוע. 

שנית, אנחנו נהנים מכל מה שנדרש בשביל להחזיק ברכב ולהשתמש בו. בין אם זה טיפולים, שירותים, ביטוח וכל מה שקשור להחזקת הרכב. 

שלישית, יש לנו אפשרות ליהנות מאופציה של רכישת רכב חדש אך גם מאופציה של רכישת רכב משומש בתנאים משתלמים. 

ארבע, אנחנו לא צריכים לדאוג לכל הנושא של מכירת הרכב. אנחנו מחזירים אותו לרכב והיא כבר תטפל בכך. חוסך לנו זמן, טרחה והתעסקות עם קונים.

 

עוד מידע תוכלו למצוא באתר של אופרייט ליס

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ליסינג מימוני משתלם

בשנים האחרונות יצא לכם לשמוע על לא מעט אנשים שבחרו באופציה של ליסינג מימוני משתלם אבל בפועל אין לכם מושג על מה מדובר? יש לכם

קרא עוד »

חברת ניקוי חניונים

תהליך של ניקוי חניונים מתבסס על הרעיון שהוא ניסיון להפוך את החניון של הבית, של הבניין או של המוסד עליו אתם אחראיים, לנעים יותר ומזמין

קרא עוד »