כיצד בוחרים ביטוח רכב בצורה הנכונה

כיצד בוחרים ביטוח רכב

כידוע, בתור בעלי רכב מסוג כזה או אחר, אנחנו חייבים לעשות ביטוח עבורו. ביטוח חובה שהמדינה מחייבת אותנו לעשות, וכן ביטוח מקיף עבור כל תקלה, חבלה, נזק או חס וחלילה מקרים של גניבה, וכן אנחנו נעשה ביטוח צד ג', במידה וייגרם נזק כלפי גורם כזה או אחר.

אנחנו יכולים לבחור בין פוליסות ביטוח של חברות שונות, בין אם מדובר בחברות שמתמחות בביטוחי רכב ובין אם מדובר, בחברות ביטוח גדולות אשר מציעות לנו אפשרויות שונות, מסלולים ייחודים מהם נוכל לבחור את הפוליסה שמתאימה לנו. כך למשל, אנחנו יכולים לבחור בחברת מנורה ביטוח רכב או בחברות אחרות שמציעות לנו אפשרות לרכוש פוליסה כזו או אחרת.

השאלה היא, איך אנחנו בוחרים את החברה הנכונה עבורנו. הרבה פעמים אנחנו נוטים לבחור את אותה חברה בדיוק במשך שנים, לעיתים אנחנו נוטים לבחור את החברה בה אנחנו מבטחים את הדירה או את העסק, אך מצד שני, אנחנו יכולים תמיד לחפש חברות אחרות ולבחור אותן. חשוב להדגיש, אנחנו יכולים לבצע את הבחירה בעצמנו או דרך סוכן ביטוח כזה או אחר. ,

כיצד מבצעים את הבחירה בצורה נכונה

ובכן, אנחנו יכולים לבחור פוליסת ביטוח של חברה מסוימת על פי התנאים שהיא מציעה לנו, מצד שני אנחנו יכולים לבחור חברה מסוימת על פי אופי השירות שהיא מספקת ללקוחות שלה. לשם כך אנחנו צריכים להכיר את החברות השונות ולבחון מי מהן נחשבת לטובה ביותר.

עוד אפשרות זה פשוט לעשות סקר שוק בין החברות, על פי המחירים, מתוך הנחה שמרבית הפוליסות דומות בתנאים ורק המחירים משתנים. מן הסתם, המחיר יהיה גם שונה מרכב לרכב.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פירוק רכבים: באילו מקרים?
כמות הרכבים הישנים במדינת ישראל היא של מאות אלפים. זה כמובן מוביל לבעיות רבות וזאת עקב העובדה כי...
קרא עוד »
אוק 30, 2018
תובנות קריטיות לבחירת יועץ משכנתאות
כשיוצאים למסע לבעלות על דירה, אי אפשר להמעיט בחשיבות הבחירה ביועץ המשכנתאות הנכון. עם הניסיון הרב שלי...
קרא עוד »
פבר 20, 2024
מדבקות רכב
כאשר אנחנו נוהגים בכבישי ישראל, אנחנו מבלים לא מעט זמן בהתבוננות ברכבים שלידנו. הרבה אנשים אוהבים...
קרא עוד »
נוב 10, 2021