"שמתי סולר במקום בנזין" – האם עוד אפשר להציל את המצב?

שמתי סולר במקום בנזין

טעות היא לא דבר נעים.  במיוחד כשהמחיר של הטעות יקרה ומסבכת. אבל מה לעשות וזה קורה לכל אחד מאתנו. בתחום הרכב יש לא מעט מקרים של נהגים שמגלים מאוחר מידי שהם שגו. הם שמו סולר במקום בנזין או תדלקו בדלק שאינו מתאים לרכב ולמנוע שברשותם. זה יכול לקרות מתוך הרגל לכלי רכב אחר או מחמת חוסר ריכוז בעת ביצוע המשימה. אבל תמיד צריך לדעת שכשם שניתן לקלקל כך ניתן לתקן.

אי אפשר להתניע, מה עושים?

אין ספק שכאשר חומר התדלוק אינו מתאים למנוע אי אפשר לצאת לדרך. מה גם שהבנזין עלול להזיק למנוע אם זה לא חומר שהוא אמור לפגוש. אז מה עושים? במצב כזה אנחנו צריכים להגיע לנותן שירות שיש לו מכשור מתאים עבור ביצוע שאיבה של הסולר או החומר הבלתי רצוי שקיים ברכב. אין מדובר על פעולה מורכבת או על משימה ארוכה. אם כי חשוב להשתמש בכלים מתאימים כדי להצליח לבצע את הפעולה הזו בקלות ובמהירות. אז אם אתם אובדי עצות ואינכם יודעים מה עושים הלאה- חשוב להתעודד ולהיות מודעים שיש פתרון. כל מה שצריך זה נותן שירות שיש לו את הכלים הנכונים ואת הידע הרלוונטי.

בכל מקום ובכל זמן

הבעיה מתחילה כשטעות כזו פוגשת אתכם באמצע הלילה או לפנות בוקר, בירכתי העיר או באזור נידח. אבל אין סיבה לדאוג – כי מי שנותן שירותי רכב מודע לקושי הזה, ולרוב מציע מענה מתאים לפי צורך הלקוח. במקום בו הוא נמצא ובזמן הרצוי לו. כך שאם תפנו לשירותי רכב אתם יכולים לפתור את הבעיה שנוצרה בקלות, ביעילות ובהקדם ממש.

למידע נוסף בנושא חילוץ רכב

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

רישיון לאופנוע ים

מידע על רישיון לאופנוע ים

חושבים להוציא רישיון לאופנוע ים ולא בטוחים מהי הדרך הנכונה עבורכם לעשות את זה? תנו לנו לומר לכם שאתם יכולים להקל על עצמכם במידה רבה

קרא עוד »
מראות פנורמיות

למה משמשות מראות פנורמיות?

הסיבה בגינה נהגים רבים בוחרים להתקין מראות פנורמיות נוגעת להבנה כי הן יכולות לספק טווח ראייה רחב במיוחד. אם אתם רוצים לנהוג בבטיחות רבה יותר

קרא עוד »