איך לטשטש ריח של עישון ברכב?

וופורייזר פארקס

אתם מבלים הרבה מאוד זמן ברכב שלכם, בנסיעות לעבודה, לימודים, הסעות של ילדים, טיולים ובמקרים אחרים. לכן תרצו בוודאי שהרכב יהיה מסודר, יריח נעים כך שהשהייה בו תהיה נעימה לכם ולנוסעים שלכם. אם אתם מעשנים ברכב, קבלו טיפים כיצד לטשטש את הריח.

ציוד ייעודי להתמודדות עם הריח

אחד הגורמים שעלולים לייצר ריח לא נעים זה עישון. לא צריך לעשן בשביל לדעת את זה. גם מי שאיננו מעשן אקטיבי מרגיש את הריח ונאלץ להתמודד איתו. על כן, אם אתם מעשנים ברכב ורוצים ליהנות מריח טוב, הצטיידו בוופורייזר פארקס, מכשיר לאידוי חומרי עישון, מה שיכול לטפל בבעיית הריח. אם אתם מעדיפים לעשן בצורה רגילה, ישנן דרכים שונות כיצד לטשטש את הריח שנוצר במהלך העישון.

פתיחת חלונות

באופן כללי, על מנת שהריח לא יישאר ברכב כשאתם מעשנים, כדאי שפשוט תפתחו את החלונות, וכשאתם מסיימים לעשן, סגרו אותם. במהלך הקיץ זה אמנם יגרום להעלאת הטמפרטורה ברכב, אך רק לזמן קצר.

מטהרי אוויר

אפשר להניח ברכב מטהר אוויר קבוע, אשר יאפשר לכם לשמור על אוויר הרבה יותר נעים ונקי, בלי קשר לעישון. את המטהר יש להחליף מעת לעת, שכן עם הזמן הוא עלול להתרוקן.

תרסיסים

ישנם תרסיסים שונים שיכולים להקל על הריח החזק ברכב. בין היתר, הם יכולים לייצר ריחות הרבה יותר נעימים. חשוב לבחור תרסיסים שמכילים ריחות מתאימים לרכב וכן להשתמש בהם באופן תדיר. היתרון שלהם הוא שאפשר להשתמש בהם לא רק אחרי עישון אלא גם במצבים אחרים, למשל, אם הרכב סגור זמן רב ונוצר ריח לא נעים בתוכו.

מדוע עדיף להשתמש במכשיר אידוי?

כאמור, מי שרוצה לייצר ריח נעים, מוטב לו שלא לעשן בצורה רגילה אלא להשתמש במכשירי אידוי של צמחי מרפא וחומרי עישון אחרים. המכשיר, שפועל על סוללות, מדליק את החומר באמצעות גוף חימום. זה הרבה יותר נעים והרבה יותר בריא מאשר סיגריות או חומרי עישון אחרים, שצריך להדליק אותם ויוצרות עשן. על כן, השימוש במכשירים כאלה הוא עדיף לעישון ברכב ובכלל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מצלמת רכב מומלצת

מצלמת רכב מומלצת

קיימות כמה מצלמות לרכב שכולן איכותיות. הבחירה על המצלמה המתאימה ביותר לכל נהג היא אינדיבידואלית. ההיצע הוא די רחב אך יש לבחון כל אחת מהן

קרא עוד »
איך בוחרים אופנוע שטח?

איך בוחרים אופנוע שטח?

כמה פעמים ישבתם על אופנוע וזה פשוט לא הרגיש בסדר, גבוה מדי, נמוך מדי, רחב מדי ולא מסוגל להגיע היטב לקרקע? נראה שזה קורה להרבה

קרא עוד »