אופני כביש

אופני כביש

ברוב המקרים, אנשים מעדיפים לנסוע על אופני כביש מאשר על אופניים אחרות. כל זה נכון אם הנסיעה היא בכביש אבל במקום אחר, כדאי מאוד לברור את האופניים המתאימים לתנאי השטח המיועד לנסיעה בו. איך עושים את זה?

אופני כביש 

אם יש חוויה שאף אחד מאיתנו לא יכול לשכוח, היא החוויה של נסיעה באופניים. לא משנה אילו אופניים. כשהיינו קטנים, אהבנו מאוד לעשות סיבובי פוזה עם האופניים הקטנות שלנו אך היום, המצב טיפה השתנה והתנאים הפכו לשונים מאוד.

אופני כביש הם לא האופניים שהיינו נוסעים בהם כשהיינו קטנים. הם אופניים הרבה יותר מקצועיים והם מאפשרים נסיעה מקצועית יותר מאשר כל אלטרנטיבה אחרת לנסיעה בכביש.

מה ההבדל בין אופניים לכביש לבין אופניים להרים? 

יש כמה הבדלים בין אופני ההרים שאנחנו מכירים מהשטח לבין אופני הכביש שאופן אנחנו בדרך כלל רואים כאשר אנחנו נוסעים בכבישי הארץ. הנה כמה מהם:

  • אופני כביש קלים יותר
  • לאופני הרים הילוכים רבים יותר
  • אופני כביש מהירים יותר בגלל מבנה גופם הצר
  • לאופני הרים צמיגים אמידים יותר בגלל צורך העבירות המיוחד שלהם
  • מחירם של אופני הכביש הוא גדול יותר ברוב המקרים בגלל החומרים מהם הם עשויים
  • פופולאריות רבה יש יותר לאופני הכביש מההרים

איפה אפשר לקנות אופני כביש מקצועיות? 

מחשפים אופני כביש (כמו אופני גראבל) איכותיות ומקצועיות? יש לנו כמה דברים לספר לכם על אחת מחנויות האינטרנט הטובות ביותר והוותיקות ביותר לממכר אופני הרים, כביש וכל סוג תוספת שאתם צריכים לצעצוע היקר שלכם.

אם אתם כבר לא יכולים לחכות לקנות את האופניים החלומיים שלכם, עשו זאת דרך האינטרנט באתר LOVE TO RIDE, זה יהיה הרבה יותר מהיר מכל אפשרות קנייה אחרת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ניקוי ספות עור

מטרת חלק זה היא להציג לקורא את נושא ניקוי ספות עור. ספת העור היא רהיט פופולרי מאוד, וראינו אותו בכל בית עוד מימי קדם. זהו

קרא עוד »