מצברי שנפ

מצברי שנפ

מצברי שנפ נחשבים למצברים הטובים ביותר בעולם לרכב הפרטי. מצברי שנפ ידועים בחוזק ובעוצמה שלכם. אלה, יכולים להחזיק ברכב שלכם למשך זמן רב יותר מאשר כל מצבר אחר שתמצאו בשוק.

מצברי שנפ

מנוע הבעירה הפנימית ברכב, קיים כבר למעלה ממאה שנה. המנועים הראשונים היו בשימוש בסוף שנות ה- 60 של המאה העשרים, אך התנעתם לא הייתה קלה כמו לסובב מפתח הצתה או ללחוץ על כפתור ההתנעה. 

באותם ימים, ההבנה שצריך להיות משהו חיצוני שיגרום למנוע לעבוד הייתה בתחילת דרכה וחברת שנפ ומצוינת, הבינה את גודל הפוטנציאל וכבר אז, ידעה לשים את היד אל אחת התופעות ששינו את החיים של כולנו עד היום – מצבר לרכב.

למה דווקא מצברי שנפ

איך שלא נסתכל על זה, מצברי שנפ נחשבים כבר עשרות שנים למצברים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק המצברים הקיים ובאתר פירסט מצברים. הסיבה שכל כך הרבה אנשים קונים את מצברי שנפ היא עצמה מעידה על עוצמת המצברים של החברה.

מצבר עם כח ועוצמה

כל מערכות החשמל ברכב דורשות כוח, כולל מערכת ההצתה והדלק, בקרות מנוע ותיבת הילוכים, בקרת שמע ואקלים, עד כמה שניתן. מצבר הרכב אינו מתוכנן להניע אותן לאורך זמן רב.

למעשה, המצבר אמור רק להניע את החשמל ברכב כפעולה בודדת ומשם, הכל עובר דרך האלטרנטור. כשהמנוע פועל, הגנרטור, שנקרא גם אלטרנטור, מסתובב במהירות בכדי לייצר חשמל לשאר הרכב, בדרך כלל בין 13.5 וולט ל- 14.5 וולט. 

זה מספיק כוח, כדי להפעיל את הרכב ולשמור על הסוללה טעונה. אין ספק שמצברי שנפ עושים את העבודה הזו בדרך החזקה והעוצמתית ביותר. אז אם אתם עדיין מתלבטים, אחרי המאמר הזה תבינו על כך יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות פנימיות: מה שאתה צריך לדעת לפני שיווק ברשתות חברתיות
בעידן הדיגיטלי של היום, רשתות חברתיות הפכו לאבן יסוד באסטרטגיות שיווקיות לעסקים ברחבי העולם. מחיבור...
קרא עוד »
מרץ 11, 2024
תובנות פנימיות: העלאת תרגול הנשימה שלך
כסמכות ותיקה בתחום עבודת הנשימה, אני נרגשת לחשוף סודות פחות ידועים שיכולים לחולל מהפכה בגישה שלך...
קרא עוד »
מרץ 31, 2024
מהי מונית נגישה
לא רבים מודעים לכך, אך כאשר מדובר על אדם נכה יש צורך במונית מיוחדת. מונית נגישה הינה מונית ייעודית...
קרא עוד »
פבר 10, 2020