מה המשמעות של הוספת טעמים לאבקות החלבון

מה משותף לוניל, שוקולד משובח, קרם עוגיות, בננה ושוקולד לבן? כל אלה הם דוגמאות לטעמים של אבקות חלבון שניתן למצוא כיום באינטרנט או על המדפים. כידוע, אבקות חלבון מסייעות לספורטאים לשפר או להעלות מסת שריר, לשמור על המשקל ולהתאושש מהר יותר מאימונים אינטנסיביים ומאתגרים. על המדפים ניתן לראות אבקות בטעמים מגוונים, אך האם אתם יודעים מה המשמעות של הוספת טעמים לאבקות החלבון? קראו ותגלו. 

האם הטעם בא על חשבון החלבון 

ברור מאליו שלעומת אבקות ללא חומרי טעם, הוספת טעמים לאבקות החלבון יוצרת משהו קצת שונה. הדבר המעניין הוא שחומרי הטעם לא באים על חשבון כמות החלבון. שיעור המרכיבים הללו נמוך מכדי שתהיה לו השפעה ממשית. אז למרות שחלבון נטו יהיה קצת קצת פחות, מבחינה מעשית אין כמעט שום הבדל. 

האם יש הבדל תזונתי 

לא מעט אנשים התרגלו לצרוך שייק חלבונים מאבקה, כתחליף לארוחה מפעם לפעם. אין ספק שבתור ארוחה, זה נחמד שאפשר לגוון ולהרגיש טעמים מוכרים שעושים טוב על הלב. מבחינה תזונתית, אין הבדל ממשי בין אבקה "נטו" לבין אבקה עם תוספי טעם. למגוון עצום של מאכלים כיום מוספים היצרנים משפרי טעם וחומרי טעם, כך שאבקות חלבון לא יוצאות מהכלל בעניין הזה. 

פשוט יותר טעים וכייפי 

היצרנים של אבקות החלבון עושים מאמץ לשווק מוצר בריאותי ויעיל. הוספת טעמים לאבקות החלבון מגיעה מסיבה מאוד פשוטה. אנשים מעדיפים להכין שייק לאחר אימון, שיהיה טעים יותר. כולנו מקשרים טעם טוב של אוכל, עם הרגשה נעימה ומספקת יותר. לכן, למרות שלרוב איש לא צורך אבקות חלבון בגלל התענוג אלא מסיבה פונקציונלית, תוספת הטעם מהנה יותר. זה עד כדי כך פשוט. 

מחפשים בוסטר לאימון? הקליקו על הלינק

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ליסינג מימוני משתלם

בשנים האחרונות יצא לכם לשמוע על לא מעט אנשים שבחרו באופציה של ליסינג מימוני משתלם אבל בפועל אין לכם מושג על מה מדובר? יש לכם

קרא עוד »

חברת ניקוי חניונים

תהליך של ניקוי חניונים מתבסס על הרעיון שהוא ניסיון להפוך את החניון של הבית, של הבניין או של המוסד עליו אתם אחראיים, לנעים יותר ומזמין

קרא עוד »