למה חשוב להתקין מראות פנורמיות בחניון?

בלא מעט חניונים ברחבי הארץ ובכלל בעולם, אנחנו יכולים למצוא על גבי הקירות המרכיבים אותם מראות פנורמיות. מדובר במראות המאפשרות לראות תמונה רחבה של כל מה שקורה בחלל בו המראה מותקנת. 

מדובר על מראות המספקות תמונה פנורמית, קרי תמונה רחבה מאוד, הרבה יותר מאשר מה שמראה רגילה יכולה להציג. אם מראה רגילה בבית או בכל מקום אחר מציגה לנו את מי שעומד לפניה וכן את מה שנעשה מאחוריו בצורה ישרה וממוסגרת, הרי שמראה פנורמית מציגה גם את מה שקורה בזוויות יותר רחוקות, באופן כזה שהאדם שעומד מולה לא בהכרח צריך לעמוד בזווית בשביל שיהיה ניתן לראות את זה. 

מראות פנורמיות הן מוצר מאוד חשוב וחיוני בחניונים, בפרט כשמדובר על כאלה אשר כוללים מספר קומות, ונהגים צריכים לטפס עם הרכב שלהם מקומה לקומה בשביל לחפש ולמצוא חנייה. כמו כן המראות מוצבות לא פעם ליד שער הכניסה ליד החניון וכן במעברי החצייה השונים. 

צרו קשר עם חברת שרפים >>>

למה זה חשוב?

מראה פנורמית יכולה למנוע הרבה מאוד תאונות, בין אם זה בין מכוניות ובין אם זה בהולכי רגל. ברגע שהנהג יכול לקבל תמונה רחבה של מה שנעשה מאחוריו או בצדדיו, באופן כזה שמראה רגילה, הן על קיר החניון והן ברכב, לא יכולה לתת לו, אזי הוא יכול לנהוג בצורה הרבה יותר בטוחה. 

חשוב להדגיש, מראות פנורמיות משמשות לא רק חניונים אלא גם כבישים ומסלולי רכיבה על אופניים. היום אנחנו יודעים את הערך שלהן ועד כמה החשוב להשתמש בהן במקומות ציבוריים. כך הן עוזרות לנו למנוע תאונות ולאפשר נהיגה או רכיבה בטוחה. הכל שאלה כמובן, איפה מתקינים אותן והאם משתמשים בהן בצורה נכונה. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

פירוק רכבים בגבעתיים

חברת הריסת רכבים היא עסק המתמחה בפירוק רכבים וכלי רכב אחרים. הם לוקחים את גרוטאות המתכת מכלי הרכב הללו וממחזרים אותה לחלקים חדשים. החברה קיימת

קרא עוד »