מכונת נהיגה – לחזור ולהיות שוב ילדים

מכונת נהיגה

כל מי שגדל בשנות השמונים-תשעים, זוכר בוודאי את אולמות משחקי הוידיאו שכללו אינספור מתקנים ומכשירים, בהם היה אפשר לשחק וליהנות, להיכנס אל עולמות שונים וייחודים, עם גרפיקה שאז חשבנו שהיא הדבר הכי מיוחד שיש. שם היינו מבלים במשך שעות ארוכות לפני שחזרנו הביתה. 

אחד המתקנים בהם היינו מבלים לא מעט זמן, היא מכונת נהיגה. מדובר על מכונה שיש עליה הגה ולעיתים גם כפתורים נוספים, כאשר מולנו מוצב מסך ובו מוצג כביש. לעיתים המסך מציג את הרכב מבחוץ ולעיתים מבפנים. המטרה שלנו היא לנהוג ברכב באמצעות אותו הגה המותקן על המכונה, ולהוביל את הרכב בכביש, בין אם מדובר במרוץ ובין אם מדובר על מסלול מכשולים שעלינו להתגבר עליהם. 

מדובר במשחק שהיה מאוד פופולארי באותן שנים ולא מעט ילדים ובני נוער שיחקו בו וגדלו עליו, עד ליום בו הם הוציאו רישיון ולא היו צריכים עוד לדמיין כיצד זה לנהוג ברכב. 

גם היום אפשר ליהנות ממכונת נהיגה

גם היום, בעשור השלישי של שנות האלפיים אנחנו יכולים ליהנות משימוש במכונת ארקייד נהיגה במקומות שונים. מדובר על מכונה אשר ניתן למצוא במגוון רחב של מקומות וכן ניתן לשכור אותה לצורך אירועים, ירידים, הפעלות לילדים ובני נוער ועוד. 

אנחנו יכולים למצוא גם לא מעט מקומות עבודה אשר רוכשים מכונות נהיגה ומציבים אותן במקומות שונים בבית העסק. מכונות אלו משרתות את העובדים של המקום, כשהמטרה היא לאפשר לעובדים במקום ליהנות מחוויה ייחודית ויוצאת דופן. 

צריך לומר, מעבר לעובדה שהמשחק עצמו מהנה, הרי שהוא גם מספק אפשרות לשיתופי פעולה או תחרויות בין העובדים במקום. זה יכול לשחרר לחצים ולאפשר להם ליהנות יותר מתהליך העבודה. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם