שערים חשמליים

שערים חשמליים הם צורך מהותי בכניסה לבניינים משותפים המשמשים למגורים, משרדים, מפעלים ועוד. המטרה היא שייכנסו למתחם החניה רכבים מורשים בלבד ולא נהגים שאין להם אישור ועלולים לחסום את החנייה.

 

הקמת שערים חשמליים

קיימות כמה אופציות לייצור שערים חשמליים והדרך הנכונה היא להתאים אותם לנראות הגיאומטרית של המקום, כדי ליצור את השער שיהיה פונקציונלי למקום זה בתוך מכלול האפשרויות הקיימות.

אחת האפשרויות היא ייצור של שער חשמלי קנזולי אשר בנוי משער בעל סורגים אשר נע מצד לצד בהתאם לצורך. מתבצעת פתיחה מלאה של השער והוא נכנס לכיס פנימי פתוח או סגור ונותר בתוך הכיס עד שהרכב יוצא או נכנס ורק לאחר מכן הוא חוזר למקומו ונועל את החניון.

הנראות של השער הקנזלי היא מגוונת ואפשר לייצר אותו באופציה של פח בעל קווים אופקיים או אטום וזאת בהתאם לנוחות של הלקוח. לאחר ההתקנה צובעים את השער בצבע בולט כמו צהוב, אדום או בכל צבע אחר מתוך המגוון הקיים.

אפשרות נוספת היא שער אשר אינו באוויר כמו הקנזולי אלא נע על מסילה.

 

שערים בעלי כנפיים

קיימת אפשרות להזמין שערים חשמליים בעלי כנף אחת אשר נפתחים לרווחה, כדי שרכבים יוכלו להיכנס או לצאת. כיוון הפתיחה ייקבע על פי האפשרויות בשטח, לכיוון אחד או לשני הכיוונים. כמו כן אפשר להזמין שערים חשמליים בעלי שתי כנפיים אשר נפתחות גם הן לכיוון אחד, או לשני הכיוונים בהתאם לגודלו של השטח הסמוך.

 

פתיחת השערים

השערים נפתחים באמצעות שלט, על ידי הקלדת קוד סודי או באמצעות הטלפון הסלולרי. כל לקוח בוחר את האופציה שהיא הנכונה עבורו בהתאם לכמות הרכבים שנכנסים לחניון לעיתים תכופות ונוחותם של המשתמשים.

 

לפרטים נוספים הכנסו לאתר שלנו – https://www.keshet-systems.co.il/.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גולן בכור סוחר רכב
בכור גולן סוחר רכב מהווה את הפתרון המושלם ביותר עבור כל מי שמעוניין להיפטר מהרכב הישן שלו. היום ניתן...
קרא עוד »
פבר 07, 2021
איך לבחור שירותי גרירה?
כדאי לכם לדמיין מצב שבו אתם נוסעים בכבישי הארץ מרוצים ונהנים לפתע מבלי סיבה נראית לעין אתם מוצאים את...
קרא עוד »
יונ 09, 2021
תובנות פנימיות: חשיפת עובדות מפתיעות על מזכרות לאירועים
כסמכות בתכנון וניהול אירועים, התעמקתי בעולם המזכרות לאירועים, וחשפתי אמיתות פחות מוכרות שיכולות...
קרא עוד »
מרץ 19, 2024