קורקינט חשמלי למה הם רק ילכו ויתפשטו

קורקינט חשמלי

קורקינט חשמלי, הפך לאחד מכלי הרכב היעילים ביותר שיש. בעוד שבערים גדולות כמו תל אביב, הרצליה, באר שבע, ואפילו בירושלים ההררית – ניתן לראות לא מעט אנשים רוכבים ומשתמשים בכלי רכב זה שרכשו בחנות הזו.

אבל מה זה בכלל קורקינט חשמלי?

קורקינט מקורו בצרפת, והוא הומצא לראשונה ככלי רכב קל לנהיגה וניווט, בעוד שהוא מונע על ידי כף רגלו של הרוכב שדוחפת את הכביש כדי לצבור תאוצה ולהמשיך הלאה. כלי רכב זה קליל במיוחד, הוא נוח לנשיאה או לעלייה עמו במדרגות, ניתן להכניסו בקלות לבגאז' של רכב או של כלי תחבורה ציבוריים.

כיום, בשל המצאת הקורקינט החשמלי – רבים בוחרים אותו על גבי מכונית, קטנוע, אופניים חשמליים ורגילים, או כל כלי ממונע אחר.

מדוע קורקינטים רק ילכו ויתפשטו בארץ ובעולם?

הנה כמה סיבות לכך:

  • עלויות נמוכות – אחת הסיבות בגינן רבים בוחרים בקורקינט חשמלי, היא היכולת להשתמש בכלי רכב שעלותו נמוכה. כלי רכב זה, נמכר בעלות של כמה אלפי שקלים בהתאם לאיכות וליצרן. אך לטווח הרחוק והקרוב: הוא חסכני ביותר. זאת מכיוון שהוא נטען על ידי סוללה. בכך רבים חוסכים הוצאות רכב והוצאות דלק.
  • מהירות – בשל העובדה שישנם קורקינטים חשמליים, מדובר בדרך מהירה להגיע ממקום למקום, בעיקר ברכיבה באזורים מישוריים.
  • ידידותיות לסביבה – סיבה נוספת שרבים בוחרים בכלי רכב שאינם פועלים על דלק או בנזין, היא הרצון להיות ידידותיים לסביבה. כלי רכב זה מונע על ידי חשמל, בעוד שבכך: פחות מזהמים את האוויר ואת הסביבה.
  • חוויה כיפית – שימוש בקורקינט מאפשר חוויה כיפית של נהיגה קלילה ומשוחררת (זאת תוך מתן תשומת לב לחוקי התנועה והוראות הנהיגה בקורקינט, כמו גם דאגה לביטוח, חבישת קסדה, ועוד). כלי רכב זה, מאפשר פתרון מושלם בנושאים של חנייה, תוך היכולת להגיע לכל מקום מבלי להסתבך בדרכים, או לחפש חנייה במשך דקות ארוכות.

לסיכום, שימוש בקורקינט מקנה אחסון נוח של הקורקינט ברכב או בבית, כמו גם שאר יתרונות שמספקים קורקינטים לרוכבים, בכל רחבי העולם!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אינג׳קטורים – ניתן להזמין לרכב ולחסוך בעלויות
אתם יכולים להזמין אינג׳קטורים לרכב בהזמנה אונליין דרך יבואן שמתמחה בייבוא של ציוד לרכבים. בדרך כלל...
קרא עוד »
אוק 13, 2021
ציוד למוסך
בכל מוסך יש ציוד מקצועי אשר בעזרתו מבצעים העובדים את הפעולות הנדרשות לרכבי הלקוחות. מדובר על ציוד...
קרא עוד »
יונ 26, 2019
תביעת פיצויים – תאונת דרכים
אם עברתם תאונת דרכים ותהיו מעוניינים לבצע תביעת פיצויים אז יהיה נכון מצדכם לפנות לשירותיו של עורך...
קרא עוד »
דצמ 04, 2021