5 דברים שצריך לדעת לפני שפונים לעורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה

יש לא מעט עורכי די בתחומים השונים שפועלים בארץ, וכדי להבין לאיזה הכי כדאי ללכת ולסגור איתו עסקה, יש לעבור על פני חמש דברים שיסייעו להשגת תוצאה משביעת רצון בכל פעם מחדש.

שכר הטרחה של עורך הדין

לא כל עורך דין דורש את אותו השכר, אם בשל המעמד שלו בתחום שבו הוא עוסק ואם בשל המורכבות של התיק שאר הוגש אל ידיו. זה חשוב מאוד לברר את העלות שגובה עורף דין תחבורה טרם הסגירה של הסכם עבודה איתו, ולקבל כמה הצעות שכאלה מכמה עורכי דין שלאחר מכן איתן כבר מגיעים לכדי החלטה סופית עם העלות הכי סבירה.

התחומים של ההתמחות

אסור בשום פנים ואופן לפנות אל עורך דין שמתמחה בדיני משפחה בעניינים של תעבורה. עורכי דין בכל תחום הם כאלה אשר עברו הסמכה בתחום הספציפי בו הם התמחו עד לאותה נקודה בזמן. הצלחה של עורך דין בתחום לו מושתת לא רק על היכולת שלו בתחום המשפטי, אלא גם על הניסיון שהוא צבר תוך כדי עבודה והתעסקות בתיקים מסוגים שונים בתחום זה הנרחב. יש לוודא את שנות הניסיון בתחום וכן לוודא כי אכן מדובר בעורך דין תעבורה, במידה וזה העניין במדובר.

אחוזי הצלחה בתיקים קודמים

זה לא מספיק כי עורך דין עבד שנים רבות בתחום מסוים, אם כי זו בהחלט התחלה מבטיחה שמראה כי הוא התנסה בתיקים מסוגים שונים וצבר ניסיון חשוב שלומדים רק לאחר זמן רב של עבודה כמו התנהלות מול המכון הרפואי. הדבר הבא שצריכים לוודא הוא את כמות התיקים אשר בהם הוא טיפל בצורה מוצלחת עם הישגים רבים לטובת הלקוחות הקודמים שבהם טיפל בעבר.

אינטראקציה עם הלקוח

לפני שפונים אל עורך דין לסגירת הסכם עימו חייבים להגיע אל שיחת ייעוץ שבה רואים את הרמה של האינטראקציה שלו עם הלקוח, ורק כך יכולים לדעת האם מבחינת אותו האדם זו שיחה שיכולה להוביל את עבודה נעימה מול נותן שירות שממנו יש לא מעט.

הגעה אל פגישת ייעוץ

הגעה של שיחה מקדימה יכולה לתת אינדיקציה לגבי דרך הפעולה של עורך הדין, האינטראקציה מולו והעלות שהוא מבקש בתור שכר עבודה.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר של עו"ד דנה דוד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חשיפת הפוטנציאל של קורסי שוק ההון למשקיעים שואפים
בתחום הפיננסים וההשקעות, המסע להצלחה רצופה פעמים רבות באתגרים ואי ודאויות. כסמכות בתחום, אני כאן כדי...
קרא עוד »
אפר 01, 2024
משדרי fm לרכב
משדרי FM לרכב משמשים לשידור אודיו ומוזיקה דרך הרדיו של המכונית. לעתים קרובות הם מותקנים במכוניות שיש...
קרא עוד »
אוק 27, 2022
שיקולים מרכזיים להשקעה וחופש פיננסי
היציאה למסע ההשקעה לקראת השגת חופש פיננסי הוא עיסוק הדורש יותר מסתם חוש פיננסי; הוא דורש שילוב של...
קרא עוד »
מאי 01, 2024