לקראת החורף איך לבחור מעיל אופנתי לגברים

מעיל אופנתי לגברים

החורף בפתח, הרוחות מנשבות וטיפות ראשונות מלטפות את החלונות. זה הזמן לבחור את המעיל שיחמם אתכם, שיהיה לכם נוח ולא פחות חשוב – שיהיה גם מעיל אופנתי לגברים. איך לבחור, קבלו את הדגשים השווים.

יפה לך – עם הגזרה שמחמיאה לגוף

מעילים במראה "דובי", מסורבל וכבד כבר לא מועדפים על ידי חובבי האופנה המובילים. במקום הסוג הזה ששייך לעבר, הכיוון היום הוא אחר. מעיל אופנתי לגברים בחורף השנה (וכפי שמסתמן, גם בשנים הבאות) הוא מעיל בעל גזרה יפה שמחמיאה לגוף. גזרה מחמיאה יושבת טוב סביב בית החזה והמותניים. זה מה שמרגיש בנוח וגם מה שנראה נכון.

צבע אחד אאוט, כמה צבעים – אין

מלבד הגזרה המחמיאה, מעיל אופנתי לגברים הולך ביחד עם יותר מאשר צבע אחד. מעילים בצבע יחיד היו ברירת המחדל כמעט היחידה בשנים שחלפו, אולם כעת זה לא הסיפור. לצד מעילים בגוון אחד ניתן למצוא אפשרויות מרהיבות, של מעילים לגברים שהולכים על שני גוונים ולפעמים אפילו יותר. עיצובים אלה מעניקים לכם סגנון יותר דינאמי, חי ומרהיב.

בשבחי הפוך הקליל

מילוי פוך קליל חוזר להיות מבוקש ביותר, אך הוא לא חייב דווקא להיות מהסוג הטבעי. גם פוך סינטטי זה בסדר גמור וגם הוא מאוד אופנתי. מילוי פוך למעילים מאפשר ליצור מעילים קלילים ואלגנטיים יותר, ויחד עם זאת גם מחממים בצורה טובה יותר בחורף הישראלי.

סגנון נקי, בלי חוכמות

אם אתם חובבי הסגנון החלק והנקי, גם לכם ישנם פתרונות טובים לחורף. לצד מעילי הפוך או הסופטשלים שחזרו לאופנה, גם הדגמים הנקיים חזרו להיות מבוקשים ביותר. אלה מעילים שיכולים להתאים בתור עליוניות ליום יום ואף כלבוש משלים ליציאה או באירועים.

> מעילי THE NORTH FACE איכותיים מחכים לכם באתר https://north.see2buy.com/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אביזרים לרכב

אביזרי רכב הם לא רק אביזרים למכוניות. יש להם שימושים ופונקציות שונות. אביזרי רכב משמשים למגוון רחב של מטרות. הם משמשים לשמירה על בטיחות המכונית

קרא עוד »